Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm emós. Úgy érzi,...

A barátnőm emós. Úgy érzi, nincs értelme élnie, mert a suliban halálra cikizik, azt mondja, hogy dagadt disznó, pedig tényleg csak egy kicsi háj van rajta. Ha ideges vagdossa az ereit, legutóbbi Skype-olásnál is vérzett. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

És akármennyit mondom neki, hogy én így is nagyon szeretem, nem használ.

Tegnap nagyon összevesztünk, mindketten sírtunk. Aztán ma kibékültünk, de még mindig életunt, és már nem tudok mit csinálni! Nagyon régóta ismerem, és egy napot nem bírok ki nélküle... :'( Ti mit tennétek?



2013. okt. 29. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha ezt csinálja akkor nem szerelmes..

én is voltam iylen helyzetbe , de abba hagytam a párom miatt

2013. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ugyan azon mentem at mint baratnod. En sem vagyok vekony. Emo voltam. Ma napig vagdosom magam. De en eleg sok mindenen atmentem es ez vissza nyulik nalam gyerek koromig. Mindig tortent velem valami szar! :/

5-6 meg probaltam az ongyilkossagot. De halisten tul eltem vagy eszre vettek idoben. En a nyakamon,labomon,karomon vagdosok. De kezdek leszokni. Rola vagy is hat nehez elmagyarazni. De ha gondolod szivesen beszelnek vele . Lehet hogy tudnek neki egy par tanacsot. Vagy csak olyannal beszelgetni aki ugyan ezen at megy/ment. Massab olyannal neszelni errol aki tudja pontosan hogy milyen. Hiaba dumalnak itt hogy hulye , idiota. Minek ez?! stb. 17/L

2013. dec. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!