Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon féltem a barátnőmet,...

Nagyon féltem a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm késsel szokta vagdosni magát. A kézfején és a csuklóján piros vonalak vannak, nem nagyok, de akkor is. És nem tud rá válaszolni, hogy miért.:( Én eddig csak körzővel csináltam, de meg is bántam, hülyeség volt...

Mit tehetnék a barátnőmért? Nem normális ez a viselkedés. 13 éves.



2013. nov. 16. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Aki hülye, azon nem lehet segíteni.
2013. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Várjunk eszembe jutott valami. Olyasmit mondott, hogy nem ír vissza neki facebookon egy fiú. Meg hogy ki akarta próbálni, hogy milyen érzés ez.
2013. nov. 16. 18:44
 3/11 anonim válasza:
Hülye ez..
2013. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elöbb-utóbb rászokik, és az nem túl jó buli (mondom ezt úgy, hogy átestem ezen).

Próbálj meg neki segíteni, ha nem olyan vészes az eset, meg az elejében, még csak beszélgess vele, de ha már több ideje csinálja, akkor keressetek meg egy pszichológust, vagy szólj a szüleinek- ne várd meg, még nagy bajt csinál.

13/L

2013. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltak orvosnál, mert megzúzódott a keze, és bemesélte az orvosnak, hogy csak belenyúlt a tüskés bokorba, és azért sebes a keze. Az orvos meg bevette...:/
2013. nov. 17. 14:17
 6/11 A kérdező kommentje:
A keze meg azért zúzódott meg, mert elesett biciklivel...
2013. nov. 17. 14:20
 7/11 anonim válasza:

én benne vagyok ebben a dologban már 2 hónapja. Ha egyszer elkezdi nagyon nehéz leszokni róla szinte függőséget okoz.

Támogasd mindenbe és próbáld vele megbeszélni ezt a dolgot mert ha így halad olyan lesz mint én. Nem fog tudni leállni . Ha mélyeket vág akkor nagy rá az esély hogy örökre ott fog maradni. és akkor mi lesz vele ha dolgoznia kell?

Meg fogja bánni a dolgot de nem fog tudni leállni.


Ha nagyon mélyet vág és továbbra se hagya abba kérd meg hogy mennyen el pszihologushoz ez gondolom van a sulitokba is .

Vagy végső soron szólj a szüleinek ,bár nem fog neki örülni de ők majd tudják mit tegyenek


HA bármi van akkor írj privit

2013. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, majd beszélek vele. Amúgy elég életvidám, sokat lóg a többiekkel, semmi depis dolog nincs rajta...
2013. nov. 17. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Rajtam sem látszott, pedig 4 évig vágtam magam. Az utolsó két hónapban csak, de akkor meg már olyanokat csináltam, hogy 2 napig nem aludtam, nem ettem csak 2 szelet kenyeret meg kávét ittam, utána meg teletömtem magam nyugtatóval és fél napig aludtam. Mikor már remegtem és sírtam, akkor állítottak le.

Ne várd meg, míg vele is ez lesz.

2013. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igaza van az előttem szólónak hogy nem látszik rajta. Ez azért lehet mert nem akarja hogy bárkinek is feltűnjön.
2013. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!