Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó, ha nagyon féltem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó, ha nagyon féltem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Elég zűrös környéken élünk,sok a c kategóriás állampolgár is,és nem igen szeretem egyedül hagyni,pedig sokszor muszáj.Már attól is beindul a "védőösztönöm", ha csak ránéznek vagy megnézik.
2013. ápr. 7. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút jogos. Én is ezt tettem anno, bár mi nem laktunk c kategóriás környéken. Rühellem a c-okat, megvágom őket, mert egy thai boxos csóka vagyok.
2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A cigányok közelében bárkinek szíve joga félni, nem is alaptalan...
2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele nekem nagybátyámat C-ok ölték meg én tiszta szívből utállom őket .
2013. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol laknak azok a c-ok 3-as?
2013. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó, főleg ilyen körülmények között.
2013. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogos, de nem lehetsz mellette.


Nálunk a szomszéd utcától már Sóderbánya. A barátom tudja, félt is, de azt elmondtam neki, hogy hat év alatt egyszer sem kötöttek belém, szóval azért nyugodtabb.


Bááár, ez a legkevesebb, mert rendesen ki tudom borítani pár dologgal. Pl. téli estén felsétáltunk Normafához a bnőmmel ketten, vagy elkirándultam tökegyedül a Kamaraerdőbe... ő jött a paprikaspray-vel, mire elmagyaráztam neki, mennyire nem praktikus, és mire előbányászod már rég késő.

2013. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A C-k genetikailag rosszra vannak programozva mennének vissza Indiába ahonnan jöttek !
2013. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy. Nem hiszem, hogy háborús övezetben élsz. Ha attól parázol, hogy valaki ránéz, akkor fordulj pszichológushoz. Egyébként már magával a rasszizmussal érdemes pszichológushoz fordulni. Nem érzed jól magad. Alapszabály, hogy ha hétköznapi helyzetekben nem érzed jól magad, akkor változtatnod kell, ehhez pedig nem árt, ha egy szakember segítségét kéred.
2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan félted. Ahol én lakom a lakosság fele cigány és mindennaposak a támadások. Mivel én egy fiatal lány vagyok, azt mondom, hogy van mitől tartani, ahol túl sok a cigó...
2013. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most kezdek majd bejárni pestre rendszeresen egy nyelviskolába, és amikor végezni fogok, akkor már késő lesz, és sötét. a barátom nagyon félt, azt mondta hogy vigyem el a gázspray-t, és el is viszem majd, nagyon félek hogy valaki megtámad majd.. szerintem normális, hogy aggódsz a barátnődért, szerintem mindenki félti a párját.
2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!