Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdekbarát vagy igazi barát?

Érdekbarát vagy igazi barát?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akivel 7 éve vagyunk a legjobb barátnők, már 2. osztály óta, nem tudom hogy mi ütött belé. Most 8.os vagyok, és félek hogy csak érdekbarát vagyok neki, és 8. után már fel se fog hívni. Állandóan ő beszél a szünetekben, ha én mondok valamit, azt általában leszarja, és mindent úgy akar hogy neki jó legyen. Szülinapomra és névnapomra se kaptam tőle semmit, ő meg elvárja hogy azt kapja névnapjára amit szeretne... meg se fordul a fejébe egy kicsi lelkiismeetfurdlalás hogy ő nem vett nekem semmit.....

2013. nov. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő. Én biztos nem állnék vele szóba soha többet.
2013. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi van ha kiosztom egy kicsit? Lehet hogy még meg lehet menteni nem?? O.o De azt viszont eldöntöttem hogy névnapjára most nem kap SEMMIT!!!!
2013. nov. 21. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy mostanában kényelmetlenül érzed magad a társaságában, és tudna-e ezen változtatni. Ha nem, akkor majd középiskolában találsz barátokat.
2013. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!