Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy srác, az egyik ismerősöm haverja.Eleinte nagyon nem volt szimpatikus mert hát olyan típus aki csak az egy éjszakás kalandokat keresi.Minél többet voltunk együtt megkedveltem haveri szinten! Pár napja az egyik buliban kicsit többet ivott és arról áradozott hogy én milyen jó csaj vagyok, gyönyörűek a szemeim, a mosolyom káprázatos, tökéletes és különleges vagyok stb. de hogy azért nincs senkim mert nem mernek közeledni hozzám..tegnap is egy házibuliban voltunk de ott meg hozzám sem szólt, csak a végén bámult. Ez a viselkedés mit jelenthet, ugye csak én aggódom túl.Kétlem hogy szórakozna velem mert a közös ismerősünk nem hagyná, és amúgy sem vagyok az a fajta, ha értitek :D (azért érdekel ennyire mert a legjobb fiúbarátom már elvesztettem pont ez miatt többet akart én meg megbántottam)
2014. jan. 1. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
mert lehet, hogy tényleg annyira jó csaj vagy, hogy fosnak tőled a fiúk! Nem nagyon mernek veled dumálni, csak ha például annyit ittak, mint ez a srác
2014. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor gáz vagyok..
2014. jan. 1. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!