Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm? Mit csináljak? HELP

Figyelt kérdés
már majdnem 1 éve vagyunk legjobb barátnők. eleinte nagyon jól elvoltunk.egy osztályba járunk így gyakran beszélgetünk.az osztályba van egy "másik lány csapat" akik úgymond menőbbek. én általában reggelenként későn érek be,de amikor beérkezek mindig látom,hogy velük van. amikor köszönök neki/nekik,akkor rám sem hederít.aztán kezdett még jobban megromlani a barátságunk,amikor pl. ráírtam vagy ő írt rám,akkor is az volt a téma hogy ő ekkor meg ekkor fog találkozni más barátaival.aztán egyszer amikor mutatott 2 képet az egyik barátnőmnek én mertem megkérdezni azt,hogy mi bennük az összefüggés,erre azt válaszolta,hogy nekem miért kell állandóan beleszólnom mindenbe,meg hogy miért kötök bele mindig...nekem ez annyira rosszul esett,hogy azóta nem beszéltem vele. tudni illik ő olyan,hogy sosem ismeri el a hibáit. most síszünetünk van,ő többször is írt,nekem de én nem válaszoltam ,mert még mindig rosszul esik az ahogy viselkedik velem.miért ilyen velem?hogyan változtathatnék ezen?vagy hagyjam hogy váljanak ketté útjaink és más baráti körbe kerüljünk? segítsetek kérlek!! és bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett!

2014. jan. 23. 23:26
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%

ha a legjobb barátnőd ilyen, akkor milyenek az ellenségeid?

Hagyd az ilyet a fenébe. Akinek csak akkor vagy jó, ha más nincs a közelben és lejárat mások előtt az nem barát.

2014. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám...
2014. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Doruss ***** válasza:
Hasonló problémáim voltak általános suliban. Ha a saját tapasztalatomra hagyatkozom, azt ajánlanám, hogy az ilyen emberekhez soha ne kerülj túl közel. Ha mások előtt semmibe vesz akkor az is lehetséges, hogy képes megalázni ha teszel valamit ami neki nem tetszik. Persze attól még lehetsz jóba vele, de azért legyél egy kicsit óvatos, nehogy az legyen a vége, hogy kihasznál Téged.
2014. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam,de köszönöm a választ:)
2014. febr. 6. 17:03
 5/6 acelsziv ***** válasza:
és mit tettél?
2014. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

beszélgettem vele erről,hogy engem el fog veszíteni stb.

azóta ugyanúgy megy minden,mint régen.

megbeszéltünk mindent,kibékültünk és most jóban vagyunk

azóta nagyon kedves hozzám :)!

2014. febr. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!