Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam aki az...

Van egy osztálytársam aki az egyik legjobb fiú barátom. Pénteken suli után mikor elköszönt tölem végig csókolta a nyakamat, arcom, de közel kicsit a számhoz is hozzáért a szájja. Ilyen nem csinált még, miért csinálhatta? Poénból, vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Helyes egy kicsit hippis vékony nem egy erős srác. Tetszik is. Egy kedves vidám érzékeny művész lélek. Sokat fest rajzól és nagyon tehetséges. Olyan más a többi fiúhoz képest. Nem perverzkedik inkább romantikusabb. Nagyon sokat ölelget puszil engem meg a másik lány barátját. Sokan azt hiszik járunk, mert vicből szokta megfogni a kezemet, de másnak is..

2014. jan. 26. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

most látom,ezt is írtad:

"Egy kedves vidám érzékeny művész lélek"


Akkor szeret!!:)

(előző vok:))

2014. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én részben egyetértek a többiekkel,de szerintem probáld megbeszélni vele.
2014. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hogy beszéljem meg vele mit mondjak hogy ne égjek be? nagyon tetszik a fiú szeretném megismerni jobban
2014. febr. 18. 17:29
 14/16 anonim válasza:
Egyszer amikor ketten vagytok akkor mondod neki hogy számodra kicsit fura volt de kíváncsi vagy hogy mit akart majd mondmeg neki mit gondolsz róla! Amúgy neked egyáltalán nem lesz ciki és nem foksz be égni!
2014. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele komolyabbat de nem lép lépjek én vagy mit csináljak?
2014. márc. 5. 17:23
 16/16 anonim válasza:
Lehet sőt több mint valószínű hogy rajtad akarta kiélni a ,,testi vágyait".Ènis hasonló helyzetben vagyok...a legjobb haverom...nem vállal fel masok elott bunko velem mas csajokkal is kavar meg ilyenek de annyira szeretem már 3 eve...voltam mar fennt parszor nala es hasonlo dolgok tortentek...csokolgatas fogdosas meg ehhez hasonlo dolgok...es tudom hogy csak kihasznal de annyira szeretem hogy ennek tudataban sem tudok neki nemet mondani :S Na szoval visszaterve rád :D Amit leirtal hogy művesz lelek es teljesen mas mint a tobbi fiu...hát lehet hogy te jelentessz neki mindent es a tobbi lannyal csak ,,eddig" csinalta ezt menőzesbol vagy ienek :/
2014. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!