Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most komolyan ezt kellett...

Most komolyan ezt kellett tennie? Vagy én kaptam fel ezen túlságosan a vizet?

Figyelt kérdés
Most mentem kilencedikbe. Van egy osztálytársam, aki nagyon energiavámpír fajta, és az osztály fele utálja minimum. A padtársam és a legjobb barátnőjének hívott. Nem akartam vele összeveszni, hiába idegesített, mert egyedül maradt volna, én meg ilyen """jó lélek""" vagyok. De már néha annyira elegem volt, hogy muszáj volt kiadnom magamból. Elmondtam az egyik barátnőmnek ezeket, és azt is, hogy NE adja tovább, főleg NE neki. Erre ma elmondta a csajnak... Én meg mérges vagyok rá, mert most görény is vagyok, plusz mindenhol mellettem ül, tehát még gázabb a szitu.

2014. jan. 31. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem te reagáltad túl, ez baromi bunkó dolog volt a barátnődtől... A lényeg hogy tisztázd a padtársaddal, hogy miért nem neki mondtad el, és hogy sajnálod... a barátnőd meg elég álszent...
2014. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem álszentség, hanem inkorrektség a javából. A barátnődet tedd helyre, a padtársaddal meg értesd meg, hogy ez a te életed, és neked azzal kell foglalkozni, nem az ő mimózalelkével.
2014. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!