Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell nekem mások problém...

Miért kell nekem mások problémáit hallgatnom, ha az enyéimet senki sem hallgatja meg?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Azt vettem észre, hogy újabban teljesen olyan lettem,, mint egy lelki szemetes. Az egyik barátnőm is mindig összeveszik az egyik barátnőjével és mindig nekem meséli, hogy legutóbb mit csinált és hogy milyen mérges rá. Viszont nem akarom megbántani azzal, hogy megmondom neki, hogy engem már nem érdekel, mert hetek óta ez a téma...

Csak már tényleg olyan idegesítő. Nekem tetszik egy évfolyamtársam, de tegnap ráírtam chaten és tök bunkó volt és nem értettem, hogy miért ilyen, de ezt senkinek sem tudom elmesélni, mert csak annyit mondanak, hogy ne foglalkozzak vele. De ha én csak ennyit mondanék nekik, nem kezdeném el pátyolgatni mellé a lelküket, meg nem próbálnék rájönni, vajon miért csinálta ezt pl. barátnőm barátnője, akkor már le lennék hurrogva, hogy engem nem is érdekelnek a problémái...

Mit csináljak??


2013. okt. 6. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Pedig őszintén elmondod és csak kevés barátod lesz vagy hallgatod a hülyeségüket és hagyod ,hogy kihasználjanak.

Én nekem alig van 3-4 barátom ,de ők igazi barátok...

2013. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

velem is ez van!

Mindenki kis szar problémáját halgatom, az én problémáimat meg leszarják.

2013. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát jah....csak az a baj, hogy pont ezért nem szólok nekik, mert pl. az osztályban egyedül ez a csaj szokott velem lógni, meg egy másik lány, de ő újabban egy másik lánnyal van...és nem akarok egyedül maradni.
2013. okt. 6. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van, viszont egyre gyakrabban használom az mp3 lejátszómat vagy amikor már hallom, hogy éppen jön felém az illető, a telefonomat a fülemhez kapom és úgy teszek, mintha beszélnék valakivel.
2013. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!