Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek volt már olyan hogy...

Liza6789 kérdése:

Nektek volt már olyan hogy mindig beszóltak nektek az oszt. Társaitos és nem volt barátotok sem aki megvédenek?

Figyelt kérdés

#barátság #kiközösítás
2014. febr. 20. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
igen mint jó magam is meg meg is vertek
2014. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. De csak egy ember szólt be, és max 3 "követte". Egy barátom volt osztályon belül, de megbukott, így 10-be nagyon rosszul éreztem magam. De összehaverkodtam egy másik csajjal,aki hasonlóan csendes volt, mint én (bár őt nem piszkálták). De így 12-re ő is lebukott... Majd így utolsó évbe összebarátkoztam a fiúkkal. Ők teljesen normálisak, imádom őket! Kb 6 ember van az osztályban akiket nem kedvelek, ők szólnak be néha,de amióta van ez a baráti köröm osztályon belül, ez egyre ritkább. Sose mertem magam megvédeni, még most se... Pedig mindig is ezt kellett volna tennem! Kérdező, te ilyen helyzetben vagy?
2014. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hasonlóba.. nekem a barátnőim szolnak be mindig ( bár ezt nem nevezném barátságnak )
2014. febr. 20. 19:59
 4/4 anonim válasza:
Nekem is szoktak beszólni, néha pont barátok. Én mivel nem az a veszekedős, visszaszólós típus vagyok inkább rájuk hagyom..Szerintem ha van lehetőség keress új barátokat :)
2014. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!