Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felmérgeltem magam, úgy érzem...

Felmérgeltem magam, úgy érzem jogosan viszont oda egy barát?

Figyelt kérdés

Velem egy korú barátnőm ha lehet azt mondani ma kiborította a bilit!

Úgy érzem hogy ő csak egy közönséget akar magának a személyemben.Engem sosem hallgat meg, viszont én hallgassam azt hogy hogyan ócsárol másokat!


Lenézi a testvérét azért mert megcsalta a férjét és hozzá költözött, de még a keresztlányát is bántja aki 6 éves ( a testvérének a lánya) itt borult a bili.


Azt merte mondani a kislányra hogy egy f**z hiányzik a s*ggébŐl!

Ez a stílus nekem nem jön be.

Közöltem vele hogy bezzeg a 24 éves lányod az szűz ugye? Aki minden héten mini szoknyába jár bulizni, és piával a kezébe pózolgat a közösségi portálokon! Szóval szó szerint így eljöttem, és egyáltalán nincs lelkiismeret furdalásom sem!


Egyszerűen elegem van hogy mindenkit lenéz, mindenkin röhögnek a lányaival együtt hogy kinek mi a testi hibája.

Ráadásul a férjével is úgy bánik mint a kutyával, elvileg részeg volt a férj, ritkán felönt a garatra, de ő tartja a családot mert ez a nő életében nem dolgozott, na és főzőt levest, a férj viszont kérdezte hogy hol van belőle a hús, a drága feleség pedig bele csipegte a levesbe a kenyérnek a héját, hogy ott van a hús egyed!



Úgy érzem hogy ilyen mocsadékra nem vagyok kíváncsi!


Ugye jól döntöttem??Vagy nincs jogom ehhez?


2014. márc. 2. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahoz jogod van ami nem ütközik törvénybe.
2014. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"barát"???


Milyen barát? Akit mocsadéknak titulálsz? Nem tudom, ő mit gondol rólad, de hogy te neki nem vagy barátja, az biztos. A magánélete meg az ő dolga, nem gondolod?

2014. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jogod van ahhoz, hogy megválogasd a barátaidat. Ha úgyérzed ő nem igazi barátod és jogos volt, amit mondták, akkor nincs mit megbánnod.
2014. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól. Az ilyet én egy senkinek hívom, és sosem lenne még ismerős kategóriába sem.


Ha a "megbánás" előadásával megjelenik nálad, nagyon hamar rázd le, és egyértelműsítsd, hogy soha a büdös életbe köszönöd de nem kérsz a társaságából.

2014. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második te mit olvastál el????!!!



Szerinted egy 50 éves nő beszélhet így egy kis lányról???

2014. márc. 2. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát csodálom hogy ilyen "értelmes" barátnőt eddig kibírtál.

Aki ilyen stílusban képes még egy gyerekről is beszélni, csak a mocskolódás meg kiröhögés megy neki, elmehet a..

Gyanítom téged is ugyanúgy kibeszéltek a lányával, mint mindenki mást.

2014. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd kérdező, a "barátnőd" egy elfuserált ember, aki annyit nem ér, mint köröm alatt a piszok. Ez miatt felidegesíteni nem kell magad.Inkább örülj, hogy megnyilvánult előtted igy, hiszen igy pontosan tisztában vagy azzal, hogy milyen ember.
2014. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és még mindig nem értem, miért nevezed "barátnak"...
2014. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Drága jó kérdező, ne fáraszd magad privát üzenetekkel, nem ismerkedem a neten, és amúgy se vagy az esetem...


Az üzenet küldője: áélkjhgfdsa

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnapelőtt 22:13

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Felmérgeltem magam, úgy érzem jogosan viszont oda egy barát?

"2. vagyok, és még mindig nem értem, miért nevezed "barátnak"..."

Az üzenet szövege: Aberrált vagy! :)

2014. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!