Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Semmibe néznek a "barátnőim"...

Semmibe néznek a "barátnőim" mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly még minden jó volt... 13 éves vagyok tavaly év elején jött egy lány Amerikából hozzánk akkor még annyira senki se volt rá szállva de most.... az van hogy ebben az évben úgy mond a "helyemre került" ugyan úgy hívják mint, és a baráti kör ahol ott "vagyok" ott a legjobb barátnőm is benne van aki mára már a másik lánnyal foglalkozik. 5 en vagyunk ebben a körben és mindenki vele foglalkozik pl: Kitti (pl most legyen az a neve) ő is az egyik barátnőm aki tavaly mindig engem hívott ki nyáron is mindig engem hívott hogy menjek vele a városba meg minen hova, de most Kitti csak a másik lánnyal foglalkozik pl: egyszer nem jött suliba Kitti erre mit mond: "jaj nem jött a ** ebbe belefogok halni. Érzem hogy nyáron is vele fognak lógni engem meg nagy ívben "leszarnak".Ha én akarok nekik valamit mondani általában nem figyelnek rám vagy közbe vágnak a mondatomba.... Mit tegyek hogy ez más legyen igazából csak Kitti az aki a másik lánnyal van (de azért a többi is) talán vele beszéljek kettesben hogy ez nekem nem jó nem esik jól? Lehet féltékeny vagyok a másik lányra? Vagy csak beképzelem az egészet?

2014. márc. 3. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
* ugyan úgy hívják mint én
2014. márc. 3. 14:33
 2/2 anonim válasza:
Én is votlam már hasonló helyzetben. Probáltam ugy tenni mintha nem érdekelne hogy senkinek vesznek inkább hülyének mutattam magam, persze nekem nagyon fájt és nagyon rosszul esett hogy hónapokig nem tárgyaltak velem.. de túléltem..és mikor látták hogy nem sikerült megbántani akkor bocsánatot kértek minden rendbe jött és a csajt utána lesz*rták.
2014. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!