Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan jutottunk ide 24 évesen?

Hogyan jutottunk ide 24 évesen?

Figyelt kérdés
A barátom és én 24 évesek vagyunk, mégis néha úgy érezzük, 40 évesek vagyunk, kizárólag a következő probléma miatt. Egyikünknek sincs baráti társasága, az eddigi haverok, barátok leszakadtak, és amikor bulinak, fesztiválozásnak, közös programoknak van itt az ideje, akkor sehol senki. Kettesben pedig minden tök jó, de az nem a buliról szól. Változhat ez még a mi korunkban?

2014. márc. 6. 22:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Az a gond, hogy nem vagytok olyan szertelen nihilisták mint a korotokbeliek? Hát rajta, go neki a világnak. Ki tart vissza? Csak ti magatokat. El kell határozni, hogy mentek, és buliztok, no de persze tényleg fel is kell állni, és el kell indulni, mert hiába akarok én a wc-be üríteni, ha nem megyek el a wc-ig.
2014. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan kommentelni, inkább maradj csendben. Szó sem volt arról, hogy nem indulunk el, hanem, hogy MINDIG CSAK KETTESBEN VAGYUNK. Elnézést kérek, ha bánt a gondolat, hogy 24 évesen szeretnék elmenni kocsmázni vagy Szigetre a haverokkal.
2014. márc. 6. 22:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát írjatok valakinek fb-n, ha vagytok fönn:) Ha meg nem akkor nemtom
2014. márc. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk 24évesen már nem a kocsmázáson járna az eszem,hanem saját lakás,család stb...de ahogy érzed bameg
2014. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én nincsenek kollégák,unokatestvérek,edzéstársak semmi?
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nyilván. Szaporodjunk és szüljünk bele kölyköket a világa, csak mert ez a dolgunk. Aztán majd 55 évesen jön rám a bulizhatnék.


Látjuk magunk előtt a közös életet, gyereket stb, de a szórakzás is fontos. És itt nem arról van szó, hogy telehányom a fiókot, hanem hogy elmegyek meginni egy sört havonta egszer. Vagy 24 évesen álljak neki kötni bameg...?

2014. márc. 6. 22:38
 7/20 anonim válasza:
100%

ÉN is hasonló problémával küzdöm, bár én egy évvel idősebb vagyok :)


Nekem az a gond, hogy a munka nagyon elveszi az időt, és sokszor azt veszem észre, hogy ezt a plusz időt mások elől veszem el. Persze olykor olykor nekem is eszembe jut, hogy kirúgom a ház oldalát, néha meg is teszem. De korántsem annyira, mint korombeli sorstársaim teszik. Szerintem menjetek, éljétek az életetek kicsit KINT is. Menjetek néha egy pub-ba, koncentre, karaoke-partyra, discoba. Nem azért mert xy meghívott, hanem csak úgy. Ott fogtok megismerni csomó új embert. És a vérfrissítés nem árt, mint tudjuk . Nektek csak egy pár nap kéne, mikor a "megfelelőségi-szabályzót" lejjebb eresztitek, amikor nem a szabályoknak éltek, hanem csak úgy VAGYTOK. A gyerekvállalással kicsit ráértek még úgy 20-as éveitek vége fele, most nem ennek van itt az ideje. Hajrá, bulizzunk! (én is megyek szombaton) :)

2014. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Edzeni nem jár egikünk sem, unokatesók egy része külföldön, másik fele még túl fiatal. A kollégáim mind örgebbek. Azért hoztam fel ezt a témát, mert egész este erről beszélgettünk, és nem jutunk sehová. Kicsit elkeserítő. Mindig azt hittem, hogy a középsulis/egyetemi haverok örökké megmaradnak.....
2014. márc. 6. 22:40
 9/20 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál :) Igazad van, helyben kell ismerkedni :D Bár komoly barátságok kevésbé szüetnek így, de azt hiszem nem is ez lenne a fő cél. Az egy jó mellékhatás lenne.
2014. márc. 6. 22:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajna az életkor előrehaladásával ez egyre csak rosszabb lesz... :-(

Mármint ezt úgy értem, hogy egyre kevésbé lehet tartós barátságokat kötni...

Nagyon érdekes, mert az emberek közt ott a rengeteg kommunikációs csatorna (mail, mobiltelefon, ingyenes alternatíva: Skype, Wiber, FB, mégis valahogy az elidegenedés csak fokozódik...

32F

2014. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!