Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan jutottunk ide 24 évesen?

Hogyan jutottunk ide 24 évesen?

Figyelt kérdés
A barátom és én 24 évesek vagyunk, mégis néha úgy érezzük, 40 évesek vagyunk, kizárólag a következő probléma miatt. Egyikünknek sincs baráti társasága, az eddigi haverok, barátok leszakadtak, és amikor bulinak, fesztiválozásnak, közös programoknak van itt az ideje, akkor sehol senki. Kettesben pedig minden tök jó, de az nem a buliról szól. Változhat ez még a mi korunkban?

2014. márc. 6. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
40 éveseknek nem lehetnek barátaik???
2014. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Oké, édesanyám példájából indultam ki, ő rengeteget mondogatta, hogy nincsenek barátai... De nem szabad általánosítani, igaz :-)
2014. márc. 6. 23:05
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam előzőleg hogy nem lehetnek, hanem hogy egyre nehezebb és azt is jeleztem hogy ez az én személyes véleményem.
2014. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezt most mire írod? Nem világos.
2014. márc. 6. 23:18
 15/20 anonim ***** válasza:
Az en foiskolai eveimbol 3 barat maradt meg. Bulizni nem szoktunk, de beulunk egy etterembe, es jokat beszelgetunk.
2014. márc. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
akkor toporzékolj,éljél bohém életmódot részegedj le minden héten,a pároddal bameg,de nem is való neked gyerek igazad van.aztán majd 55évesen egy kiégett szardarab leszel! :D
2014. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Jaja.
2014. márc. 7. 10:57
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás, felhívod ismerőseid, ő is sajátjait, valaki csak ráér. Én sem vagyok az a nagy társasági ember, de ha szólok akkor jönnek velem meginni 1-1 sört, satöbbi. Vagy eljárhattok táncolni, bulizni ketten, ott is simán lehet ismerkedni, vagy kb bárhol, ahol közös érdeklődés van.


Mi öcsémmel mentünk ki Hungaroringre, útközben is simán összeálltak velünk emberek, és eldumáltunk, héven is. De melóban is ki lehet alakítani olyan barátságokat, sokan elmennek utána együtt inni egyet. Vagy ha elmentek a szigetre, akkor ott tuti akad valaki akiből új barát lehet.

2014. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 22 éves vagyok és nekem is ez volt a problémám, vágytam arra, hogy menjek fesztiválokra, bulikba stb.

De tényleg igazuk van akik azt írják, hogy vágjatok bele.

Menjetek el ketten és próbáljatok a tömegbe bulizni, egy-két jó szót szólni a másikhoz és az majd jön magától utána úgy is.

Én nagyon nagyon féltem, és egyedül voltam de attól, hogy itthon sírok attól még nem lesz jobb.

Egyik nap fel keltem és kimentem egy fesztiválra tök egyedül. Elsőnek nagyon rossz volt, annyira de annyira egyedül éreztem magam a tömegben. Aztán volt ott olyan társaság ahol 2-3 személy volt, és próbáltam közelebb menni. Mindenki táncolt és valahogy odacsapódtam. Pár szót váltottunk hogy milyen jó az idő,jól énekelnek stb. Aztán utána már jött valahogy az egész magától, végül együtt mentünk haza és máskor is találkoztunk, sőt ugyanígy csapódtak hozzánk is már.

Szóval tényleg lépni kell, nem kell azzal foglalkozni hogy mit szól, a gyengéket elnyomják, legyetek nyitottak a világ felé, és meglátjátok lesznek társaságaitok csak ehhez sok lelki erő kell és le kell győzni a félelmeteket.

Legalább ti vagytok egymásnak.

Itt a jó idő, nézzetek ilyen túrákat ott nagyon sok olyan ember van aki egyedül van és ott szoktak igaz barátságok is kialakulni.

Hajrá!!

2014. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt fogjuk csinálni, nem is tudom, eddig miért nem jutott eszünkbe :D Köszönöm :)
2014. márc. 8. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!