Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom barátja...

Az egyik barátom barátja flörtöl velem és nekem is szimpatikus. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomról van szó akibe régen bele voltam esve, de ő udvariasan visszautasított azzal az indokkal, hogy neki más tetszik. Rá egy évre járni akart velem, de nem akartam a "másik" lány lenni csak mert nem jött neki össze, ezért megegyeztünk, hogy csak barátok leszünk. Együtt jártunk egy szakkörre ahova elhívta az egyik barátját aki nagyon szimpatikus és állandóan flörtöl velem. Szívesen összejönnék vele, de közben nem akarom megsérteni vele a barátom. Mit tegyek?
2014. ápr. 4. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs oka megsértődni, hiszen ő is "kikosarazott" téged korábban.

beszélj vele először a dologról.

2014. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan összejöhetsz ezzel sráccal,a múlttal nem kell foglalkozni.Elvégre régebben a barátod is visszautasított téged,most nincs joga megsértődni.
2014. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

No tönkreteszed a barátságukat! :(

Kérdezd meg a barátodtól, hogy nem baj-e, ha a barátjával akarsz kavarni.

Kommunikáció!!!

2014. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt:)
2014. máj. 1. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!