Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire nevezhető barátságnak...

Mennyire nevezhető barátságnak, ha mindig csak az egyik kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Ffiak vagyunk. Ő is barátságként tekint a kapcsolaunkra. Nagyon jól elvagyunk. De megfigyeltem hogy mindig én kezdeményezem a találkozókat programokat. Akkor minden nagyon klassz. De ha én nem hívom akkor ő sem jelentkezik. Ha hívom örül nagyon. Sőt várja is. De akkor mi az ördögert nem jut eszébe neki is néha? Ez nekem olyan egyoldalú dolognak tűnik. Vagy túlzok?

2014. ápr. 8. 12:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia. Kiegyensúlyozottabb lett a barátságunk, amióta elengedtem az elvárásaimat belőle. Nincs elvárás ergo nincs csalódás. Ritkább találkozások és mailváltások, de kiegyensúlyozottabb lett "laza haverságnak" mint "szoros barátságnak".
2014. aug. 1. 05:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!