Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak 14-15 éves fiúk, akik...

Vannak 14-15 éves fiúk, akik normálisak, és nem csak a szex meg ilyen primitív téma jár a fejükben? 14/L

Figyelt kérdés
Szívesen barátkoznék, de az én korosztályomból eddig csak ilyenek fordultak elő.

2014. ápr. 18. 19:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Amúgy itt a GYIK-en hamar félre lehet érteni a mondandókat, mert nem jelzi rögtön, ha kommentálnak.
2014. ápr. 18. 19:43
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az értékrendről beszélek. Értékrendem nekem is van, nem szexelek, és még jó darabig nem is tervezem (15 éves vagyok). De kívánom, mint bármelyik normályi kamasz (apropó, ők most hová tűntek?). Nem hiszem el, hogy benned nem dúlnak a hormonok. És ha igen, akkor ezt miét kellene letagadni? Főleg itt, egy anonim oldalon. Azért tartalak álszentnek, mert ilyen kérdéseket teszel fel, holott szint lehetetlen, hogy egy kicsit sem kelti fel az érdeklődésedet a szex. Ez most azért idegesített fel ennyire, mert primitív dolognak nevezted a szexet. Azt a dolgot, ami a szerelm kiteljesülése, az élet fenntartója. Különben is, szerinted te hogy születtél? És ha már ilyen primitív dolognak tartod, te soha sem fogod csinálni? Nem fogod élvezni? Úgy látom nagyon gyerek felfogásod van még.

Tudni kell, hogy mit szabad, és mit nem. De szerintem nem kell ennyire maradinak tettetni magad, a szex az élet része. A kamasz fiúk pedig szintén tele vannak hormonokkal, talán jobban is, mint mi. És igen, mostanában tényleg eléggé elszaladt velük a ló, de nem kellene ezért lehordani őket. Ez nem csak az ő hibájuk, a testük műve. Majd idővel enyhül ez a dolog, jobban fogják tudni kontrollálni.

Hiába várod a szőke hercegedet, aki nem akar szexet, mert ilyen nincs (vagyis van, de az nem egészséges).

2014. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én a kérdezővel értek egyet.
2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

A szex miért primitív téma?

Most őszintén ki ne gondolna rá?

Attól persze nem kell beleugrani mindenbe,de ez így elég érdekes álláspont.

2014. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Figyi hosszú szöveg író. Képzeld még ebben a koromban másképp tengenek a hormonjaim (kinek hogy) Pl. éhesebb vagyok, de mg ilyen korán nem kell szexre gondolni. Attól nem muszáj álszentnek lennem, hogy nem gondolok ilyesmire, és egyedül vagy véleményeddel! Utolsó előtti, köszönöm :) látod ő se neked adott igazat, szal szedd össze magad, és olyanok, mint te ne is írjanak a kérdésemhez, mert konkrétan hangsúlyoztam az ilyesmit! KÖSZÖNÖM!
2014. ápr. 18. 21:18
 16/33 anonim ***** válasza:

Pl. én.

15 éves vagyok.

Témák, amik érdekelnek: bicikli(főleg), gép, programozás. És nem vagyok egy nagy kocka, bár hozzáteszem, web-developernek nem vagyok rossz.

2014. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
És hozzáteszem: szőke vagyok, csak nem herceg, mert Mo.-n nincsenek rangok.
2014. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Akkor jó, van kedved barátkozni?
2014. ápr. 18. 21:50
 19/33 anonim ***** válasza:
Minden ilyen korú fiúnak a szex jár a fejében, csak vannak olyanok (elég kevesen), akik érettek és normálisan állnak hozzá a dologhoz, és nem fekszenek össze valami útszéli k*rvával - feltéve, ha nem egy Sheldon Cooper másolattal találkozunk. :)
2014. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Jaj ő aztán egy ember xdd
2014. ápr. 18. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!