Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak 14-15 éves fiúk, akik...

Vannak 14-15 éves fiúk, akik normálisak, és nem csak a szex meg ilyen primitív téma jár a fejükben? 14/L

Figyelt kérdés
Szívesen barátkoznék, de az én korosztályomból eddig csak ilyenek fordultak elő.

2014. ápr. 18. 19:08
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
kanosak a srácok nincs ezzel baj :D
2014. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

14 évesen mi is a sexre gondoltunk csak még úgy mint egy gyakorlati dologra .

Talán igazábol azért beszéltünk róla mert azt gondoltuk hogy nem szabad és most mindenkinek elent mondtunk, ez volt a mi kis lázadásunk és nyilt titkunk.

Mindig meg tudtunk valami újat a nagy titokról amiről igazábol nem tudtunk semmit mert úgy gondoltuk hogy "jah csak ezért kellenek a lányok".

Aztán meg ismertük az első nagy szerelmet és hírtelen unalmasnak tartottuk az egész sex témát mert a lány ölelése akit szerettünk mindennél többet ért.

Aztán mikor le ültünk egy este valamelyik barátunkal egy padra füst eregetés mellett nem arról beszélgettünk hogy kivel hányszor feküdtünk le hannem hoszasan ecseteltük az eltervezett közös jövőt szívünk hölgyével.

Aztán mikor a nagy szerelemnek vége lett az élet nem ált meg.

Ígyhát most ugyan azokkal a fiúkkal töltöm időm mint 14 évesen de egyáltalán nem téma az hogy sex,az magán ügy.Sokkal viccesebb dolgokat lehet csinállni.


Ez a saját tapasztalatom lehet mással máshogy volt/lesz.

De mi akikkel akkor voltunk osztálytársak teljesen megváltoztunk és semmilyen szinten nem beszélünk erről már.

2014. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Azzal semmi gond, talán rosszul fogalmaztam a kérdésem. Az zavar, hogy aki ilyen idős, először meg akar velem ismerkedni, aztán lefektetni. Szóval azért tettem fel így a kérdést, mert 14 évesen jobb szűznek maradni.
2014. ápr. 19. 09:46
 24/33 anonim ***** válasza:
Na,így már érthetőbb :)
2014. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
:D tágabb a kör
2014. ápr. 19. 14:28
 26/33 anonim ***** válasza:

1.mindegy melyik korosztály és nem, az emberek többségének primitív dolgok járnak a fejében.

2.ma már ez számít normálisnak.


3.álszentség:

3.1.nem mindenki érik "korán" vagy időben, de szembesülnöd kell azzal, hogy pont az az egészséges, ha valakinek már 14 éves korában beindul a nemi érése. ebből következik, hogy jobban érdekli a szex is. ez nem jelenti azt, hogy aki nem ilyen az feltétlenül "beteg", de az biztosan nem igaz, hogy baj van azzal, aki igen.

3.2.a 14 évesek többsége már nem gyerek, 10-11 éves korban elindul a kamaszodás.

3.3.nemi érés előtt is érdekli a gyerekeket a szex, csak nem annyira.

3.4.a lányok valamennyivel később érnek szexuálisan, illetve társadalmi okokból tagadják magánéletüket.


4."Az zavar, hogy aki ilyen idős, először meg akar velem ismerkedni, aztán lefektetni. Szóval azért tettem fel így a kérdést, mert 14 évesen jobb szűznek maradni."

4.1. 16 felett meg lehet, inkább azon fogsz ügyködni, hogy ne maradj szűz, és a fiúk előbb lefektetni akarnak, utána talán megismerni.

4.2.a szüzesség elvesztése nem x korban helyes, hanem megfelelő érettség mellett.

2014. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Totál süket vagy ember? MONDOM, MÉG NEM AKAROK LEFEKÜDNI SENKIVEL. Nem érdekel még most, h mondjuk 2 év múlva mi lesz, nem is fog akkorse szerintem, mert ismerem magam, és ne akard velem elhitetni, hogy a prédikálásod helyén van, mert nincs. És képzeld a 13,14,15 évesek még gyerekek! Nem kell erre gondolni, nem érdekes, hogy mások mit akarnak! ÉN NEM, ÉS EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, és ne akarj meggyőzni az ellenkezőjéről!
2014. ápr. 20. 18:40
 28/33 anonim ***** válasza:
Ugyan, azért vedd már figyelmebe, hogy az előttem szóló 4-5 évvel legalább idősebb, mint te. Lehet, hogy most még kicsit sem érdekel a szex, de 1-2 év, és ez meg fog változni. A hormonok ellen nem tudsz mit tenni, ha a segged a földhöz vered se. Kis hülye p.csa vagy még.
2014. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Ne írj véleményt, ha nem ismersz. Te meg egy szexőrült vagy! EZ HOGY tetszik?
2014. ápr. 21. 10:41
 30/33 anonim ***** válasza:

Ti nem olvastátok el a kérdező válaszát?

Legalábbis nekem az jön le,hogy nem az a gond ha valakit ez érdekel,hanem ha ez az elsődleges célja,és nem érdekli az akit nem dughat meg rögtön.Jól gondolom?

2014. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!