Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátság! Lányok! Ti...

Fiú-lány barátság! Lányok! Ti miről beszélgettek a fiú haverjaitokkal?

Figyelt kérdés
Az én fiú haverom állandóan csak a szexről beszél/beszélne és már kezdem unni. Felhozok más témákat is de akkor meg visszakanyarodunk az ő témájára.. 21/L
2014. máj. 1. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
szerinted a fiúkat mi érdekli? 21 évesen ne legyél ilyen naív...
2014. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféléről, ugyanúgy, mint a lányhaverokkal (nem vagyok egy csajos lány, a tipikusan ilyen témák soha nem érdekeltek, néha barátnőim elkezdenek sminkekről, ruhákról és hasonlókról beszélni, olyankor kirohanok a világból..). Történésekről, élménybeszámolókról, utazásokról, zenéről, könyvekről, filmekről/sorozatokról, politikáról, munkáról, egyetemről (vannak haverjaim, akik mesterképzésen vannak, szóba kerülnek a tanulmányaik), videojátékokról, érdekességekről, amiket mostanában olvastunk/hallottunk stb stb.. Fel se tudom sorolni, őszintén szólva.

Időnként a szex is szóba kerül, de ha valaki csak erről beszélne velem, akkor gyanakodnék, mennyire is haver az ilyen.. :S

25/L

2014. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy fiúként válaszolok, de nem tartom túl normális dolognak, hogy a barátok, legyenek azonos, vagy különböző neműek a szexről beszélgetnek, szerintem elég szánalmas dolog.

Nekem eszembe sem jutna, hogy olyannak beszéljek a szexről, akivel nem is csinálnám, szóval lehet, hogy a haverod is ezért erőlteti ennyire a témát, mert szeretne lefeküdni veled.

Egyébként szinte mindenről beszélgetek a lány barátaimmal, azért persze nyilván kerüljük a klasszikus férfi, vagy női témákat, de erre mindketten egyformán figyelünk, ha valahogy mégis szóba kerül, akkor sem problémázunk rajta, megpróbáljuk nem leterhelni a másikat vele és kész.

2014. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy fiú a lánnyal a szexről beszél, elég primitív módon teszi, de szexet akar. Az ilyen nem barát, más elbírálás alá kell, hogy kerüljön. De ha egy fiú nem akar semmit egy lánytól, és mégis állandóan a szexről beszél, az még primitívebb.

De az is elég primitív, ha egy lány azt feltételezi akármilyen pasiról, hogy őt csak a szex érdekli (ez az 1. hozzászólóhoz szól).


Voltak már lány barátaim, de velük szóba sem került soha a szex. Általában azokról a témákról beszélgettünk, amik érdekeltek mindkettőnket. Pl. ha egy fiú és lány a munkahelyen ismerkedik meg, akkor munkahelyi dolgokról beszélnek, ha egyetemen, egyetemi dolgokról stb. Később pedig arról, amiket mindketten szeretnek, filmek, könyvek, szórakozási lehetőségek, saját párkapcsolataik, érzelmeik stb. Szexről is lehet beszélni, ha komoly emberek, mint egy témáról a sok közül. De ha a szex dominál, az már azt jelenti, hogy egyik, vagy másik fél többet akar a másiknál.

2014. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanarról mint a csajokkal. Szexről nagyon riktán szoktam fiú haverokkal beszélgetni. Szerintem ha ő ennyire erőlteti ezt a témát akkor meg akar fektetni. Mert tapasztalatból írom, hogy egy pasival is ugyanolyan sok mindenről lehet dumálni mint egy lánnyal.
2014. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!