Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy manapság nehéz klasszikus értelemben párt találni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bennem van a hiba. Egy hosszabb ideje szingli vagyok és manapság úgy érzem (legalább is sejtem), hogy nincs könnyű helyzete a velem egykorú fiataloknak ha komolyabb pár kereséséről van szó. 23 éves vagyok és volt már hosszabb kapcsolatom. Visszafogott vagyok, nem vagyok felszínes és nem igénylem hogy a figyelemközpontjában legyek. Nem élek manapság egy szuper pörgős életet, mert sok időt töltök irodában és mire hazaérek este nincs sok kedvem még jönni menni mert pihennem is kell. Hétvégén családommal szoktam lenni és néha eljárok a szűk baráti körömmel egy két szórakozóhelyre. De ez is egyszer egy 2 hónapban van. Tény, hogy picit elkényelmesedtem az évek során.Nem vagyok egy lusta ember de nem is keresem a programokat orrba szájba. Lehet, hogy egyszer majd átlendülök ezen a "korszakon" amikor picit lassabb életet élek, hiszen nem tervezek ebből a munkából nyugdíjba menni (nem sok lehetőséget ad a szocializációra). Mit tudnátok tanácsolni vagy javasolni? Vélemények? (Lány kérdező vagyok)

2014. máj. 14. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor néhány megjegyzés. Ami a netes ismerkedést illeti, elhiszem, hogy sok a bunkó, de a bunkókat le kell sz..ni. Törlöd a levelet és kész. Egyébként én is voltam fent több társkereső oldalon évekig. Ha véletlenül kaptam egy levelet örültem, mint majom a farkának. Az én egyébként teljesen udvarias és tiszteletteljes leveleimre meg általában annyi választ sem kaptam a drága hölgyektől, hogy bocsi, nem vagy az esetem. Erről ennyit.

Ami a pártalálást illeti, az teljesen OK, hogy intelligens , művelt, normális párt szeretnétek. A probléma ott kezdődik, hogy az igények itt nem álnak meg, legyen jóképű, magas, izmos, humoros (és a gazdagot direkt kihagyom, mert gondolom ti nem olyan lányok vagytok)... és még lehetne sorolni. Ezzel szemben a drága hölgyek általában ennek a negyedét nem tudják felmutatni. Tök átlagos IQ, átlagos műveltség, átlagos külső, de tud főzni... húú én is... de azért a tökéletes pasit keresi mikor ő is fényévekre van a tökéletestől.

Továbbá kedves kérdező, még mindig nem válaszoltál arra, hogy mit teszel egy kapcsolatért... Jó a netes ismerkedés az OK. De élőben mit teszel? Tudod miért nincs kapcsolatod, azért, mert élőben nem teszel érte. Igenis a XXI. században vagyunk és nem halltok bele ha odatipegtek a szimpatikus férfihoz, és kivételesen ti kezdeményeztek. És itt nem bulira kell gondolni. A munkatársat is el lehet hívni kávézni! A sültgalamb nem repül senkinek a szájába, pontosabban ahhoz nagyon jó nőnek kell lenni. De ha szerényebbek vagytok, akkor is lehet jelezni az illető úrnak, hogy basszus apukám, hívj már el randira, igenis lehet úgy nézni egy férfira, hogy az egyértelmű legyen, csak sok nő már a szemezéshez is lusta, de azért várják, hogy a lovag legyen gondolatolvasó, és hívja el őket úgy, hogy semmi jelét nem adták a szimpátiának.

Régen lehet, hogy belerepült a nők szájába az a bizonyos galamb, de mostanában egyre kevésbé fog. Egyrészt, ha már szóba került az empátia, na az ami nagyon sok fiatal nőből totál hiányzik. Pláne ha egy férfit (nem bunkót) kell visszautasítani. Nem tudom miért, de ha valaki nem álmaitok férfija, akkor az általában már nem is ember a szemetekben. Az érzékenyebb férfiak ezért kevésbé mernek kezdeményezni. Arról nem is beszélve, hogy a nőnek mint entitásnak a tekintélye pont az ilyen mindenféle empátiát nélkülöző viselkedésnek, a feminista hisztiknek, valamint a szórakozóhelyeken tapasztalható rendkívül szemérmes, és erkölcsös viselkedésnek hála a béka segge alatt van tíz méterrel. Egyszerűen nem értek annyit, mint amennyit vesződni kell értetek.

Ó és valóban öntelt vagyok. Tudod miért? Mert pontosan tudom, milyen magányosnak lenni, és azt is pontosan tudom, hogy hogyan lehet elkerülni a magány. Tenni kell ellene! Nekünk férfiaknak sokkal nehezebb, hiszen a hozzátok hasonló nő elvárja, hogy szinte térden állva könyörögjünk a kegyeiért. Nektek viszont semmit sem kellene tenni, mint nagy mosoly és szép szemekkel nézünk, a kiválasztott áldozatra… és ha nem totál balfék az illető, akkor venni fogja a lapot.

És igen öntelt vagyok, mert szinte mindenért amim van és amire ténylegesen büszke vagyok, beleértve az okos, csinos barátnőmet is, azért megdolgoztam. Na ez a nagy különbség. Ti nem akartok megdolgozni a sikerért. Várjátok a herceget és sírtok, hogy sok a bunkó a netes társkeresőn, meg válogattok agyba főbe…

2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

De figyelj már oda megint mit csinálsz!!! Ismered te azt akivel beszélsz úgy őszintén? Én csak egy névtelen fórumozó vagyok itt fent, de te egyből leírsz minden iq nullás válogatós nagyigényű libának. Mit tudsz te rólam egyáltalán? Képzeld nem vagyok buta, és nem verem magam a semmire. Hiába van pl diplomám simán szóba állok alacsonyabb végzettségű fiúval is mert nálam az intelligencia nem a papírnál kezdődik, de igen én már csak ilyen felszínes liba vagyok ahogy mondod. magas pasit akarok? Ebbe beletrafáltál, de képzeld én is magas vagyok, szóval hagy ne ragozzam.

Az meg egy kész vicc hogy szerintetek csak azért mert mi nő neműek vagyunk egyből hull minden az ölünkbe. Szerinted egy nőt nem utasíthatnak el könyörgöm???? De lehet ám csak én vagyok az egyetlen ilyen szerencsétlen akinek volt már része olyanban hogy mégsem én kellettem mert volt jobb szebb, pedig az igényeim nem verték a plafont. Talán lányok kevesebbszer sírják tele a világot ez miatt, mert csak nő tarja magát...Meg szerinted férfiak nem szoktak válogatni? Hány olyan van (nem célozgatok senkire) hogy sír mert nincs barátnője, de azért csak a tökéletes külsejű pláza cicusokat hajkurássza, nem hogy egy átlagos de rendes lányt észrevegyen.

Az a baj hogy az ilyenek is mint te általánosítanak ami elég buta dolog. Sok ember nem találta még meg a párját, de nem feltétlenül ő a ludas a dologban, ezért nem kéne ismeretlenekkel ilyen bicskanyitogató stílusban beszélni.

2014. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mivel anonim itt mindenki tök értelmetlen hogy az ember magára vegyen bármit is. A kis doktornak üzenem: szerencséd lehet , hogy megtaláltad az igazit ha ezek szerint a szemedben a nők többsége olyan amilyennek leírtad. A másik, hogy nem fogom neked sorolni, hogy mit teszek azért hogy párt találjak mert te akkor is belém fogsz kötni mert már a kérdésemből levontad a magad következtetéseid. Köszönöm az erőfeszítéseidet.
2014. máj. 14. 21:19
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező én is ezen hőköltem fel :) Ha nem ismer hogy van mersze elkezdeni sorolni hogy egy nő mit tett vagy mit nem egy kapcsolat érdekében? Honnan tudja ő kit kivel hozott eddig össze a sors. Eszméletlen hogy vannak olyan emberek akik mert megtalálták az életben a párjukat, azt hiszik joguk van vad idegen embereket (nem is egyet több ezret) minősíteni. Ha még egy ismerős mondana nekem ehhez hasonlót lehet szépen meg is hallgatnám, ami olyan megfogadnám, mert tudom hogy ISMER jót akar, de hogy ezt egy vad idegen tegye...eszem megáll...látszik érzelmi intelligenciát egyik egyetemen sem oktatnak.
2014. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%

Már ne haragudj, de hol írtam én, hogy te vagy a kérdező buták lennétek? Másold már be légyszíves! Ugyanis nem akartalak sem téged, sem a kérdezőt butának bélyegezni.

Ami pedig a visszautasítást illeti, te tehát odamentél a sráchoz, elhívtad randira, ő pedig fogta magát és elküldött melegebb éghajlatra vagy egyéb módon alázott meg? És ez több srác esetén megtörtént?


Kérdező, én abból tudok kiindulni amit a környezetemben látok. A normális lányoknak mind van barátja. Vagy könnyen találnak, amikor éppen nincs. Aki meg nem, az nem is nagyon tesz érte semmit, vagy olyan hideg mint a jég, és nem merik a férfiak megszólítani. Megjegyzem a barátnőm is nehezen talált rám. Pont azért mert ő is játszotta a megközelíthetetlent (egy darabig).

2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy miért robbantál fel. Jogosan érzed és gondolod így.És teljesen egyetértek veled.Nem tudtam volna jobban megfogalmazni.
2014. máj. 14. 21:34
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor biztos nem vagyok normális.Egyébként nem azt írtam, hogy soha életemben nem volt barátom és mekkora lúzernek érzem magamat.Egy éve érzem, hogy nehezebben tudok ismerkedni. Egyébként én is "udvaroltam" már fiúnak de nem nagyon akarta észrevenni... meg olyan is volt hogy aki nekem tetszett az meg nem akart észrevenni vagy tudomást venni rólam. De! Biztos erről is én tehetek :):):)
2014. máj. 14. 21:40
 18/21 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet igazatok van, én vagyok a bunkó. Csak azt nem értem, hogyha ti tökéletesek vagytok, semmi nem igaz rátok, amit én galád módon ide le mertem írni, akkor miért nincs párotok?

Na mindegy. Összességében annyit tudok mondani, hogyha nem támasztatok irreális elvárásokat a férfiak elé és aktívan tesztek egy kapcsolatért, akkor lesz párotok. Ha nem, nagy eséllyel akkor is lesz, de lehet, hogy csak öt év múlva. És én nem feneket nyalni írtam ide, és lelkecskét pátyolgatni. Abban a nőknek nincs szüksége férfira, hanem felvetettem pár problémát amit én férfiként a sikertelenség okának el tudok képzelni. Ha ebből egy sem volt igaz, akkor elnézéseteket kérem, és kívánom hogy találjatok olyan párt amilyet szeretnétek.

2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Egyébként én is "udvaroltam" már fiúnak de nem nagyon akarta észrevenni... meg olyan is volt hogy aki nekem tetszett az meg nem akart észrevenni vagy tudomást venni rólam."


Egy férfi baromira vakegér tud ám lenni az ilyen dolgokban. Sőt velem konkrétan olyan is történ, hogy azért nem jött össze a kapcsolat, mert nem hittem el, hogy egy olyan bombázó lány bármit is akarhat tőlem. De ha elhívod kávézni, ami még abszolút nem jelent semmi kötöttséget, akkor azt már azért minden hülye férfi venni szokta. Az, hogy nem vett észre az nem visszautasítás.

2014. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Egyébként be kell vallanom, hogy tényleg bántó magamra nézve, hogy olyan általad megfigyelt általánosságokat húzol egy ismeretlenre rá ami tényleg nagyon messze áll a valóságtól. Úgy érzem, hogy mély sértettség beszél belőled ami meg az elkeseredettségedet sugallja. De mivel nem ismerjük egymást és soha nem is fogjuk, ezért lényegtelen, hogy mit mond egy vadidegen. Egy percre sem gondolom, hogy tökéletes vagyok de nem vagyok az a lány aki orrba szájba minden pasinál csak a lehetőséget keresi mert ennyire nem vagyok szánalmas. A másik, hogy lehet hogy neked nem tűnt fel de én messze nem beszélek olyan degradáló stílusban a férfiakról- hol ott ne haragudj , de azért a férfiak is tudnak olyan megalázó helyzeteket teremteni a nők számára, hogy ez is megérne egy misét-.
2014. máj. 15. 07:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!