Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy manapság nehéz klasszikus értelemben párt találni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bennem van a hiba. Egy hosszabb ideje szingli vagyok és manapság úgy érzem (legalább is sejtem), hogy nincs könnyű helyzete a velem egykorú fiataloknak ha komolyabb pár kereséséről van szó. 23 éves vagyok és volt már hosszabb kapcsolatom. Visszafogott vagyok, nem vagyok felszínes és nem igénylem hogy a figyelemközpontjában legyek. Nem élek manapság egy szuper pörgős életet, mert sok időt töltök irodában és mire hazaérek este nincs sok kedvem még jönni menni mert pihennem is kell. Hétvégén családommal szoktam lenni és néha eljárok a szűk baráti körömmel egy két szórakozóhelyre. De ez is egyszer egy 2 hónapban van. Tény, hogy picit elkényelmesedtem az évek során.Nem vagyok egy lusta ember de nem is keresem a programokat orrba szájba. Lehet, hogy egyszer majd átlendülök ezen a "korszakon" amikor picit lassabb életet élek, hiszen nem tervezek ebből a munkából nyugdíjba menni (nem sok lehetőséget ad a szocializációra). Mit tudnátok tanácsolni vagy javasolni? Vélemények? (Lány kérdező vagyok)

2014. máj. 14. 12:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ezzel szemben a drága hölgyek általában ennek a negyedét nem tudják felmutatni. Tök átlagos IQ, átlagos műveltség, átlagos külső,... "


Nem nem mondtad ki kerek perec, hogy buták vagyunk csak jó szokásodhoz híven megint általánosítottál, hogy azért javarészt negyed annyit nem érünk mint a férfi. Ez jobb szerinted?


Midegy részemről ezt a vitát befejeztem, mindenkinek van egy nézőpontja, ami engem felháborított egyedül az, ahogy általánosítasz. Pedig Te meglehetősen intelligens vagy ahogy leírtad magad...akkor meg? fel kéne fogni hogy nem nők és férfiak vannak, hanem emberek. Férfiak körül is van akit nem kell sajnálni, mert rendelkezik olyan küldővel kisugárzással, hogy fürtökbe csüngenek rajta a nők, és nem kell még ilyen világmegváltó filozofálás sem hozzá, meg nőkből is vannak olyanok akik mosolyognak egyet és egy csorda pasi fut utánuk. Meg mindezek ellenkezője is. Ezen nincs mit szépíteni, mindenki úgy boldogul ahogy tud.

A "normális lányoknak van barátjuk" megjegyzés meg külön egy csúnya megjegyzés volt...de inkább már nem is vitázok veled..minek.

2014. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!