Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki szó, és előzmény nélkül egyszercsak letilt a facebook-on?

Figyelt kérdés
És eddig az illető barátodnak vallotta magát.
2014. jún. 2. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért foglalkoztat annyira, hogy letiltott? Ki nem szarj.a le? Az csak a fészbúk!!! Az életben menj oda hozzá és kérdezd meg!!! Itt nyavalyogsz, nincsen ennél nagyobb problémád, komolyan mondom vicc! Ezért és a többi szar.ért töröltettem a fiókomat. Máshol tartom a kapcsolatot az emberekkel, és nem kell idegeskednem. Te meg egy tiltáson pattogsz...
2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért zavar, mert nekem ha problémám van valakivel, akkor közölni szoktam vele, és nem egyszerűen csak hátatfordítok. És ezt elvárom másoktól is. Ennyi, emiatt zavar csak.
2014. jún. 2. 14:40
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj elé, az életben, és kérdezd meg tőle! Amúgy bocsi, de te jártál jobban, mert aki ilyet csinál, nem érdemli meg a másik barátságát, ezen gondolkodj el. Mit veszítesz vele? Semmit? Egy ideig sz.ar lesz, és? Vannak más barátaid, nem? Foglalkozz velük. Nem áll meg az élet. Ha engem valaki tiltott fb-n, mikor volt fiókom, röhögtem egy jót rajta... Mert szánalmasnak tartom az ilyet.
2014. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, és én is így állok hozzá, de valahol azért mégis érdekelne az, hogy mi volt velem a gondja, de talán jobb ennyiben hagyni, ha ennyire nem tart érdemesnek hogy megmondja.
2014. jún. 2. 17:05
 15/15 anonim válasza:
Lehet nemis ő tiltott le hanem valaki belenyúlt a telefonjába vagy gépébe.pl valaki aki féltékeny rád.Nemlehet?:)
2022. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!