Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül menjek mindenhova?

Egyedül menjek mindenhova?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: megkértem az egyik barátnőmet, hogy járjunk el edzeni, mondta, hogy benne van. Találtunk egy konditermet, elég jó áron, elmentünk, és élvezte. Aztán nem nagyon tudtunk menni az érettségik miatt, de megbeszéltük, hogy utána megyünk. Most ott tartunk, hogy nem tudja, mert zsúfolt lesz a júliusa...

A másik bartánőm nem jön, mert pár száz forinttal olcsóbb van a városában(oda se jár). A harmadik nem akar jönni, a negyedik haverom végig se hallgatott, közölte, hogy biztos nem jár velem.

AKÁRHOVA hívom a többieket, SEMMIT nem lehet megszevezni! Mndig jönnek a kifogások. "Nem jó, mert...". Már nincs iskola nekem, de megkértem az egyik haveromat, hogy menjünk már be a suliba, (ő is be akart menni még múltkor), erre közölte, hogy ma inkább ne majd holnap(akkor már nekem nem jó).

Lehet, hogy túlreagálom, de rosszul esik, hogy soha senkinek nem jó semmi, inkább ülünk a gép előtt, és facebookozunk.....


2014. jún. 11. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj egyedül!Miért lennél rájuk utalva?
2014. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

LEhet hogy a többieknek nincs rá pénzük,vagy van pénzük de inkább költik másra vagy csak lusták!

De egy haverod is egyből nemet mondott így azért érdemes elgondolkodni a szelektáláson,mert úgy néz ki hogy a barátaid nem igazi barátok...

2014. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem sok baratom volt fiatalon, de kondizni kimondotta imadtam egeydul, mert nem kellet mashoz alkalmazkodnom ,a sajat kis tempomban nyomtam... szinhazba is jartam egyedul, ha nem volt kivel, de en elveztem :) majd talalsz olyan baratot aki jonne veled, addig meg menj egyedul es lehet, h epp utkozben valahol , barhol talalsz olyan baratot akivel tudsz egyutt menni...
2014. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor megyek egyedül, az ilyen barátokat hanyagolom, már meg se kérdezem őket. Voltam koncerten, színházban, moziban, kirándulni is egyedül. A fél életemről lemaradnék, ha mindig másokra várnék.
2014. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül. Ott találsz majd úgy is barátokat. Mellesleg nem beszélgetni jársz oda.
2014. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt lakótársam volt tipikusan ilyen, csak ott ő hozott fel egy ötletet, aztán lemondta és inkább ült otthon.


Sosem szabad másokra alapozni, amit tehetsz csináld meg egyedül is.

2014. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hogy mostantól nem írsz rá senkire, nem hívsz el senkit sehova, várd meg míg ők írnak neked. Vajon meddig tartana?
2014. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én szívesen járnék veled edzeni:D hova valósi vagy?:)

20/L

2014. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!