Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ekkora baj ha cigánnya...

Tényleg ekkora baj ha cigánnyal barátkozok? Részletek lent L/18

Figyelt kérdés
Nemrég felénk költözött egy cigány család, de nagyon rendesek, gazdagok és ápoltak nem olyan mint a legtöbb cigány. A lány velem egyidős és nagyon jóban lettünk ilyen jól még egy barátnőmmel se jöttem ki. Szüleimnek nem tetszett, hogy vele barátkozok néha még most is mondják, hogy miért kell vele barátkozni. Egyik nap boltba voltam vele és mamám meg a szomszédja is ott volt és úgy néztek rá mint akik meg akarják ölni. Már előre félek menni mamámhoz mert nagyon le fog szidni ez miatt, hogy vele barátkozok.

2014. jún. 14. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Kutyából nem lesz szalonna! Jobb megelőzni a bajt. A legtöbb rasszizmus nem alaptalanul alakul ki. Elég csak a bűnözői statisztikákat megnézni, hogy mely falukban/negyedekben magas.


Lehet, hogy ők tényleg jó emberek, de határozottan meg van az esély arra, hogy nem, és ha egyszer bele kerülsz, akkor nagyon nehezen fogsz tudni kijönni belőle.

2014. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Én gaz fasiszta, rasszista, náci, homofób, antiszemita (miket is szoktak még kiabálni a libsik?) Jobbik szimpatizánsként úgy vagyok vele, hogyha rendes embernek néznek ki, és nem tipikus maffiózó Audis, BMW-s lányfuttató bagázsnak, akkor adnék nekik egy esélyt. Mert nem a bőrszínnel van bajom, hanem a primitív, ingyenélő mentalitással, és a bűnözéssel. Mert igenis vannak normális cigányok is, lehet, hogy csak 5-10 százalék az arányuk, de vannak, és én nem egy , nem kettővel találkoztam már. Az nem megoldás, hogy a normális embereket kiközösítjük, csak azért, mert más a bőrszínük. Az a megoldás, hogy velük együtt, mi mint becsületes munkából élő emberek összefogunk azok ellen, akik nem tisztelik a kultúrált együttélés írott és íratlan szabályait legyen az cigány, magyar, sváb, vagy bármi egyéb.
2014. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Én nem jobbik-szimpatizánsként (tehát valószínűleg "libsi" vagyok, ugye?) teljesen egyetértek veled.
2014. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem jobbikos, még lehet konzervatív.
2014. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És még egy csomó minden más, amiről sokan szeretnek elfeledkezni. De ez már offtopik.
2014. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
cigányok bármit tesznek cigányok maradnak..
2014. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok bármit tesznek, emberek maradnak. Több rassz léteztik közöttük, és igen, vannak igazi hajtós, szorgalmas fajták is. (Nem vagyok biztos benne, talán a lovári.)
2014. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!