Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? Érdemes...

Mi a véleményetek? Érdemes foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki pár hónapja összejött egy csajjal. A csaj most gyereket vár a sráctól. A srác eléggé nemtörődöm, jól elbulizik, eliszogat. A srác is és a lány is közmunkán tengődik. Nincs villanyuk, a fiú a fizetéséből inkább okostelefont vett, mint az elmű tartozást rendezte volna. Mondtam neki, hogy elintézem neki a vagyonőri vizsgát, de inkább elherdálja a pénzt. Ti próbálnátok segíteni neki vagy hagynátok a búsba?
2014. júl. 13. 09:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Szereztem nekik tüzifát, de nem fért be az összes a pincébe. Két hét kevés volt, hogy a pincében rendet rakjon. Lusta, inkább henyélt. Meg amikor beszélgettünk a babáról, azt mondta, hogy egy közveszélyes elmebeteget akar nevelni belőle. Olyanokat mondott, hogy ha az anyja, meg a nagyanyja majd rászól, verje meg őket. Az eszem megállt.
2014. júl. 13. 09:14
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Neked mi közöd az egészhez? Meg most azt várod, hogy mindenki szörnyülködjön rajtuk?
2014. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha csak az ismerősöd akkor maradj háttérben... Ha viszont úgy látod hogy a dolgok eldurvulnának, akkor cselekedj csak. Nehogy a végén egy kisgyermek bűnhődjön azért mert a szüleik felelőtlenek.
2014. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lánynak van már egy fogyatékkal élő fia, de őt sem a lány neveli, hanem a testvére. Már ez is furcsa.
2014. júl. 13. 12:06
 5/7 anonim válasza:
Az utóbbi vagyok! Akkor szerintem hagyjad ha a lány testvére nem fújja fel a dolgot akkor te se törd rajta magad de ha bántalmazás előfordulna akkor tegyél valamit az ügy érdekében.
2014. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bántalmaznák a kicsit, de az is gáz, hogy koszban élnek. A lakás egy fertő. A srác is és az anyja is inkább a sörösdobozt fogják meg, mint a söprűt. :/
2014. júl. 13. 13:55
 7/7 anonim válasza:
Ne hagyd magadat kihasználni.Ez nem a te dolgod.Szerintem maradj ki belőle.A gyereket sajnálom csak meg a csajt, de hát ez van.Te az ellen nem tehetsz semmit ha nem arra költi a pénzt amire kéne.Majd megtanulja magától, hogy ez így nem lesz jó.
2014. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!