Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, ha az egyik...

Ti mit tennétek, ha az egyik legjobb barátotok elfelejtene titeket?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom!Én lány vagyok,ő fiú,és eddig nagyon bizalmas volt a kapcsolatunk!Mindig azt mondta,hogy nincs az az isten,hogy ő engem valaha is elfelejtene!Viszont most összejött egy lánnyal,és azóta már nem is keres!Nagyon rossz érzés ez nekem,de én nem akarom zavarni,mert ha nem keres,valószínűleg már nem vagyok fontos neki!Felejtsem el?Ennyit ért neki a barátságunk?Tényleg csak akkor voltam neki jó,amíg nem volt kivel foglalkoznia?
2014. júl. 14. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ráírnék és emlékeztetném,hogy mit is mondott.
2014. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, ezen nem múlik. Ha nem válaszol, vagy továbbra is így viselkedik, akkor sajnos nem állta a szavát.
2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sz@rnám le. 2 kezemen nem tudom összeszámolni, hogy hány ilyen "legjobb" barátom volt már
2014. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!