Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leveleznél olyan valakivel,...

Leveleznél olyan valakivel, aki nem akarna veled találkozni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje leveleznétek, aztán kiderülne, hogy a másik mégsem kíván veled találkozni, bár a levelezést szívesen folytatná továbbra is.

Van így értelme? És ha még van is, neked nem esne rosszul?



2014. júl. 15. 12:45
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon jó vele levelezni – pont ezért szerettem volna egy személyes találkozást. Ha nem ígérte volna meg, nekem se esne rosszul.

Elég hosszú leveleket váltunk, és sok időt töltünk egymással – skype-olni is szoktunk, de csak kamera, és mikrofon nélkül.

Már nagyon megszoktam, hogy ő van, és szeretem azt az énem, amilyen vele lehetek. Azt sem akarom, hogy megbántódjon, hogy emiatt vonom meg tőle a barátságomat, mert érződik, hogy ez számára is örömet okoz, csak rosszul esik, hogy hitegetett, és nem értem, miért tette, ill. miért gondoltam meg magát.

2014. júl. 15. 14:45
 12/19 A kérdező kommentje:
10-es: És akkor fotót sem láttatok még egymásról? Mert az alapján is beleszerethettél volna már.
2014. júl. 15. 14:50
 13/19 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy ha a levelezés nem lép túl a csak levelezésen, nincs legalább időnként személyes találkozás, az el fog sorvadni. Ez tapasztalat.
2014. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12 Láttam róla képet, egyáltalán nem csúnya lány, csak kevés az önbizalma és nem látja magát szépnek. Nem beszéltem még ilyen értelmes lánnyal itt, meg máshol sem nagyon, mint ő.

És én általában nem a külsejébe szetetek beleszeretni, az utána tetszik meg.

2014. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem, az bizalmatlan nekem. van akikkel osszejarok 100+ km jo kimozdulni.
2014. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

# 14

Azt írtad: „jobb is hogy nem írt vissza pár napja az üzenetemre, mert ha egymásba szeretnénk, piszok rosszul esne a távolság miatt az egész.”

Azt hittem, ebben az üzenetben kértél tőle fotót, és ezért jobb is, hogy nem írt vissza, mert így legalább nem szeretsz bele. Úgy hangzott, mintha attól az üzenettől függött volna, hogy beleszeretsz-e. De akkor meg, ha nem a lány külsejébe szeretsz bele általában, akkor már régen beleszerethettél volna, attól függetlenül, hogy vissza írt-e pár napja az üzenetedre, vagy sem, nem?

Vagy azt kérted az üzenetben, hogy találkozzatok, amire ő nem reagált, ezért kiszerettél belőle ill. kevésbé szereted, mint előtte? Ha indiszkrét a kérdés, bocs, nem kell válaszolni, ha nem akarsz, csak érdekel.

2014. júl. 15. 16:06
 17/19 A kérdező kommentje:
Off: Egyébként az hogy lehet, hogy mindenkinek küldtem 'zöld kezet', de csak az első két válaszolónál van ott, hogy hasznos volt a válasza?
2014. júl. 15. 16:10
 18/19 A kérdező kommentje:
Közben kaptam választ, hogy 3-4 ember 'elismerése' kell a 100%-os eredményhez.
2014. júl. 15. 22:47
 19/19 anonim ***** válasza:
hat ja ez eleg unfair, volt itt vmi elektronikai kerdes, segitettem egyedul a gyereknek o is pacsizott semmi, bezzeg a 0 egybol megkapom... bar fura, mert volt, h csak felfele pontoztak megse mozdult el, ugyanigy 0 nal lefele se :)
2014. júl. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!