Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felvennétek a kapcsolatot így...

Felvennétek a kapcsolatot így egy volt baráttal?

Figyelt kérdés
Másfél lett vége egy barátságomnak az én kezdeményezésemre, barátnőmet viszont elég érzékenyen érintette, pedig nem akartam megbántani. Anno megkért, hogy néhány fényképét mentsek le a telefonjáról és írjam ki cd-re, de a vinyóm nem sokkal később tönkrement és csak most jutottam el odáig, hogy sikerült lementetni róla adatokat, köztük a volt barátnőm képeit is. Arra gondoltam, hogy elküldeném neki cd-n ahogy ígértem, de attól félek, hogy azt hinné újra barátkozni szeretnék vele. Ezt azonban én már nagyon nem szeretnék, de ha már megígértem... Ti mit tennétek?
2014. júl. 19. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire a kibékülés ellen?


Persze biztosan megvan rá az okod. Szerintem küldd el neki a képeket, ha már megígérted, és ha barátkozni szeretne, dönts. Vagy kap egy esélyt, hogy egy lazább haveri kapcsolatot kialakítsatok, vagy egyszerűen nem reagálsz majd, ha keres.

2014. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!