Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy elveszítem az...

Félek, hogy elveszítem az egyik nagyon jó barátomat. Szerintetek ő milyen barát?

Figyelt kérdés

Azért félek a barátom elvesztésétől, mert múltban csalódtam két emberben is, akiket jó barátomnak gondoltam. Olyan barát vagyok, aki sokat szeret lógni a barátaival, sűrűen ( két-három naponta) keresem őket. De tényleg csak akiket jó barátnak gondolok és valószínűleg ez nem tetszhetett nekik


Most van egy új barátom, aki ebben partner, sokszor keres, érdeklődik irántam, úgy érzem nagyon jó barát. Mit csináljak? Változtassak ezen, félek, hogy megun vagy ha sokat vagyunk együtt, megunjuk egymást vagy megint csalódok, ha már nem fog keresni


2014. júl. 24. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Irigylem azokat a "barátokat". Örülnék ha a barátaim engem is felkeresnének 2-3 naponta és nem nekem kellene rájuk írnom hetente.
2014. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak akik nem szeretik ezt, de lehet Ő most elvárná, szóval nem tudom... ha nem keresem, lehet az a baj... ha igen, lehet az.. :(
2014. júl. 24. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne változz meg senki miatt. :) Ha neked szükséged van rá, hogy sokat beszéljetek, találkozzatok, akkor nyugodtan írj nekik, hívd el őket. Amúgy én is ilyen vagyok, csak kicsit bonyolultabb helyzetben. De ha valaki tényleg érdekel, akkor sűrűn keresem (jó, azért nem erőltetem rá magam senkire, csak ha ő is hasonló gyakorisággal keres engem).
2014. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele,hogy neki mennyi időnként lenne jó ha beszélnétek és úgy nem kell találgatnod.
2014. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérd fel a saját igényeidet, és ne szégyelld, hogy neked több kontaktra van szükséged. Neked többre, másnak kevesebbre. Ki kell ismerni egymást. Az külön öröm, ha találsz olyat, akivel nagy összhang van azonnal, és ugyanúgy álltok a találkozások gyakoriságához.
2014. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!