Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek haragudnak rám?...

Szerintetek haragudnak rám? és joggal?

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdődött, hogy az egyik barátnőmnél aludtunk (3 man voltunk)úgy volt, hogy 1. nap elmegyünk hozzá és másnap késő délután megyünk haza.... nos mi egész este szószerint nem aludtunk de nem voltunk fáradtak. De másnap délelőtt olyan 7 körül mégis csak aludtunk olyan 2 órát és engem anyum ébresztett fel aki eljött értem mert strandra akartak az nap menni és, hogy maradok e vagy megyek velük strandra(reggel találták ki, hogy ők strandra akarnak menni de egy másik városba amit nagyon szeretünk és ritkán járunk oda) tudtam, hogy csak most mehetek strandra mert nekünk vagyis a szüleimnek dolgozni kellett és sok dolguk volt ezért inkább elmentem velük a strandra.. elköszöntem a 2 barátnőmtől igaz kicsit cikis volt mert azt mondtam nekik, hogy én délutánig maradok erre meg délelőtt elmegyek. : / Egész nap és a strandon is rosszul éreztem magam bűntudatom van ( ez az egyik rossz tulajdonságom.. mindenért bűntudatom van még olyan dologért is amiért nem is kéne..) szerintetek haragudtak rám vagy megértették? Nekem ők a legjobb barátnőim és nagyon nem szeretném őket megbántani/haragban lenni velük..de ha haragudnak akkor joggal?

2014. júl. 25. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha haragudnak akkor nem joggal,ha persze ezt a sztorit el mondtad nekik. Max csalódottak voltak amiért nem maradtál,de szerintem ezt egy barátnak meg kell értenie és szerintem ne legyen bűntudatod ha még van.
2014. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kérj tőlük bocsánatot.

En nem haragudnek ezert a barátnőmre de rosszul esne ha csak ugy otthagyna..

De ha elmondod neki hogy sajnálod akkor szerintem megértik:)

2014. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!