Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj ha féltékeny vagyok a...

Baj ha féltékeny vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Amikor ketten elmegyünk valahová mindenki vele szokott többet beszélgetni, poénkodni. Persze engem is bevesznek a társaságba velem is elvannak de őt mindig mindenki jobban kedveli. Ez nagyon zavar, úgy érzem én kevesebb vagyok nála, nem vagyok elég jó..

2014. júl. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ha így érzel akkor tegyél ellene, légy kicsit nyitotabb vagy nem tudom...
2014. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ismerős..

Én 166cm vagyok, 54 kg - hozzá képest vastag combokkal vastagabb derékkal, és lapos mellekkel- a lapos mell az tény nem csak hozzá képest :D

Ő 163 cm 48 kg - vékony comb, karcsu derék nagy mellek

Arcunk egyforma, anyagilag Ő áll jobban.

Elmegyünk valahova rittig őt veszik észre, őt szeretik meg, ő hozzá megy oda a pasi elkérni a számát, ha vele megyek az utcán mindenki minket néz, és nekem furcsa, neki természetes, mert mindig ez van ha sétál..

Már volt dolga sztár pasikkal is..

Jah és volt olyan, hogy ültünk egy szórakozó helyen és szemem láttára jött oda egy kimondottan híres pasi és elkezdett vele beszélgetni..

Úgy érzem magam mellette mint aki nem létezik és aki bánya rém, és rám tör a fogyokurázhatnék az extra sportolás a senki vagyok, a miért vagyok a világon, a megyek felakasztom magam szindroma, depresszió level 999...

De ha egyedül vagyok csinosnak érzem magam, mert alapjáraton szép vagyok.. csak mellette olyan mint egy bánya rém.. :/

Szóval féltékeny vagyok rá nem kicsit.. :( A pasimnak is meg is mondta, erre azt mondta a bnőm olyan mint egy 13 éves csak nagy mellekkel és, hogy nekem szebb az arcom is. Csak hát ő a barátom, mit mondjon? Igen télleg szebb az Xy.

2014. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak neked, nekünk nem.
2014. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem baj ha féltékeny vagy rá. Ez természetes. Mindig voltak és lesznek is ilyenek. Próbálj meg valahogy kitűnni a többiek között. Szedd össze magadat tanulj egy picit jobban figyelj órán mozogj egy kicsi legyél nyitott, mosolygós és próbálj meg pozitívan hozzáálni mindenhez. Remélem tudtam segíteni. 13/L
2014. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást és a segítséget! Próbálok túljutni ezen! :)
2014. aug. 1. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!