Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kérjem vissza a pólóimat...

Hogy kérjem vissza a pólóimat a legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Barátnőm kért kölcsön 3 pólót és nem adja vissza.Azt hittem,hogy hordja kimossa és pár nap max 1 hét után vissza adja őket. Pl volt nálunk leöntötte a sajátját és akkor kivett egy pólót a szekrényemből mondom ok majd vissza adja.

Erre már hetek teltek el,hogy a pólóim nála vannak.

Nekem elég kevés ruhám van, örülök hogy van egyáltalán amiket feltudok venni. 3 póló nélkülözése amiket ráadásul szeretek is,újak is!! nem szívesem adom oda neki úgy örökbe.

Ő is adott nekem elég sok ruhát,nadrágokat,pólókat,cipőt is. Viszont ő csak olyanokat adott amik vagy már nem voltak rá jók ,vagy nem hordta meg unta. Egyszóval neki már ezek nem kellettek.


De nekem meg erre a 3 pólóra szükségem van,hordtam őket.


Viszont pont az miatt,hogy ő is adott ruhákat,nem tudom hogy is kérhetném vissza.Azt gondolná milyen irigy vagyok.Ő sok ruhát ad én meg 3-at sajnálok.


Amúgy hozzá teszem,hogy amiket adott ruhák,azért némelyik eléggé agyon mosott,kopott vagy lukas volt és többnyire itthonra veszem csak fel. Pár van amit hordok csak.


Szerintetek,hogy kérjem vissza?

Vagy hagyjam nála?


Bár nekem kellenek azok a pólók örülök,hogy találok magamra pólókat,mert nehezen találok így is.Ezt bárki megmondja.


2014. júl. 28. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen legjobb barátnő az, akivel ezt nem lehet megbeszélni??? Csak mondd el neki is, amit itt leírtál, hogy neked nincs annyi ruhád, mint neki, és szükséged lenne azokra a pólókra. Meg fogja érteni, ha olyan jóban vagytok.
2014. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De tudja,hogy nincs sok ruhám,ő azért ad mindig,csak éppen olyanokat amiket itthonra lehet felvenni,mert máshová már nem jó.Elfogadom,megköszönöm aztán berakom a szekrényembe.


A napokban amikor átmegyek elkérem vhogy tőle. Csak nem akarom,hogy azt érezze sajnálom tőle a ruhát,mert nem,csak nekem is szükségem van rájuk.

2014. júl. 28. 11:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Szoktam célozgatni,amikor látom rajta a pólómat,hogy jajj de jól áll neked az én pólóm,meg jajj én is hogy szeretem ezt.Hülyén hangzik,de a célozgatásokat sem érti.Meg mikor oda adtam,mondtam,hogy kedvenc pólóm pár nap múlva kérem vissza.Ahaa, hát nem adta vissza.Csak utána már nem akartam kérni.
2014. júl. 28. 12:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Érti a célozgatást, csak nem érdekli. Az ilyen nem barát.
2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ettől az egytől dologtól azért nem lehet megmondani,hogy barát vagy sem.


Sokat tett értem,én is sokat tettem érte. Megbízunk a másikban.Megértjük egymást!! Szóval nagyon is jó barátnőm!!


Csak ebben a ruha dologban vagyunk így.Ha lenne egy csomó ruhám leszarnám,hogy 3 pólóm nála van.


Amikor nekem kölcsön adott vmi ruhát én másnap kimostam,megszáradt már vittem is át neki.


Szívesen adok neki kölcsön,csak elvárnám,hogy pár nap múlva adja vissza.


Egyik unokatesójának is adtam egy nadrágot ő mondta,hogy hétfőn vagy kedden vissza adja. Ma írt,hogy ma fogják kimosni és este vagy holnap már hozza is vissza.

2014. júl. 28. 12:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig meg lehet. Tudja hogy azok a te pólóid, tudja hogy a kedvenced, és mégsem akarja visszaadni, mert neki is tetszenek. Az ilyen legjobb barát? Én biztos hogy nem tennék ilyet senkivel sem, pláne nem a legjobb barátommal.
2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze van benne vmi,de csak ebben az egyben ilyen,minden másban meg nem... azt mondta,hogy tetszenek neki a pólók..


Na mind1 majd mondom,hogy azt akarom felvenni és egyesével vissza kérem tőle..

2014. júl. 28. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyezzetek meg úgy, hogy mindkettőtöké ha nem akarja vissza adni és neki is tetszenek a pólók. Aztán egyszer te hordod máskor ő.
2014. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Skorpió87 ***** válasza:

Egyáltalán nem értek azzal egyet, hogy ruhákat kell egymásnak kölcsön adni. Nekem elég furcsa lenne az én cuccomat máson látni. A vak szerencsére bízhatom csak, hogy vigyáz rá a barátnőm.



Ha barátnő, akkor időben vissza kéne adja. Biztos nem felejtette el, inkább arra gondol, hogy majd Te elfelejted. Senki nem annyira hibbant, hogy ne emlékezne miben is állapodtak meg.


Határozott szándékkal és őszintén meg kell mondani adja vissza. És nem egyenként, hogy hagy élvezze ki a maradék pólók viselését. Ezek után én nem adnám senkinek sem oda a cuccaimat. Kifoghatsz olyat is, aki kitalálja, hogy összekente, vagy úgymond elszaggatta és előtted nem viselné a cuccodat, hogy eltegye magának. Aki anyagilag nem engedheti meg, vagy ruhamániás miért ne tehetné meg...

Nem bízhatsz 100%-ban senkiben !


Ha van esze nem sértődik meg, a Te ruháid, ennyi. Ő meg pont olyat adott, amit Ő nem akar már hordani ! Ezen gondolkozz el és láss át !

2014. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
,,Anna, emlékszel, múltkor kölcsönadtam neked 3 pólót. Mivel már elég régóta nálad vannak, szeretném visszakérni őket. Tudod, hogy nincs sok ruhám, szívesen adtam oda de most már nekem is szükségem lenne rájuk. Kérlek add vissza őket."
2014. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!