Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kérjem vissza a pólóimat...

Hogy kérjem vissza a pólóimat a legjobb barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Barátnőm kért kölcsön 3 pólót és nem adja vissza.Azt hittem,hogy hordja kimossa és pár nap max 1 hét után vissza adja őket. Pl volt nálunk leöntötte a sajátját és akkor kivett egy pólót a szekrényemből mondom ok majd vissza adja.

Erre már hetek teltek el,hogy a pólóim nála vannak.

Nekem elég kevés ruhám van, örülök hogy van egyáltalán amiket feltudok venni. 3 póló nélkülözése amiket ráadásul szeretek is,újak is!! nem szívesem adom oda neki úgy örökbe.

Ő is adott nekem elég sok ruhát,nadrágokat,pólókat,cipőt is. Viszont ő csak olyanokat adott amik vagy már nem voltak rá jók ,vagy nem hordta meg unta. Egyszóval neki már ezek nem kellettek.


De nekem meg erre a 3 pólóra szükségem van,hordtam őket.


Viszont pont az miatt,hogy ő is adott ruhákat,nem tudom hogy is kérhetném vissza.Azt gondolná milyen irigy vagyok.Ő sok ruhát ad én meg 3-at sajnálok.


Amúgy hozzá teszem,hogy amiket adott ruhák,azért némelyik eléggé agyon mosott,kopott vagy lukas volt és többnyire itthonra veszem csak fel. Pár van amit hordok csak.


Szerintetek,hogy kérjem vissza?

Vagy hagyjam nála?


Bár nekem kellenek azok a pólók örülök,hogy találok magamra pólókat,mert nehezen találok így is.Ezt bárki megmondja.


2014. júl. 28. 11:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem nincs bajom azzal,hogy kölcsön adok ruhát,világ életemben adtam kölcsön ruhát a barátnőimnek.Pár nap után mindig vissza kaptam kimosott állapotban. Ennél a barátnőmnél meg most jött el az idő (lassan 1 éve,hogy ismerjük egymást) hogy kölcsön kért ruhát. Az egyiket már 1-2 hónapja, a másikat kb 3 hete, a harmadikat 5-7 napja kb...


De majd akkor így vissza kérem..

2014. júl. 28. 20:04
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Figyelj, előbb-utóbb úgyis vissza kell kérned, ess inkább túl rajta. Ha normálisan kéred és amúgy is tudja a csaj, hogy neked szükséged van azokra a ruhákra, szerintem nem lenne képe nem visszaadni.


Ha meg esetleg felhozná, hogy ő is adott neked ruhákat, mondd meg, hogy tudtoddal ő azokat már nem hordja és nem kölcsön adta, míg te a tieidet még használod és épp ezért adtad oda csak határidőre. Én vissza is adnám, amit ő adott, ha nagyon kihangsúlyozná hogy ő is adott neked.

2014. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amint találkozok vele,elkérem tőle.
2014. júl. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!