Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet ez? Miért zavar...

Mitől lehet ez? Miért zavar ennyire?

Figyelt kérdés

Már régen nem vagyunk olyan jó kapcsolatban barátnőmmel, mert mindig valamiért összeveszünk, már nagyon megromlott , nem érezzük magunkat jól egymás társaságába, egyátalán... Csak azért békülünk ki mindig, mert megszokás, hogy ott vagyunk egymásnak...

Viszont néha olyan dolgokat hazud, és olyan dolgban csap be, hogy nem értem mi értelme... Miért nem tisztázzuk...

Nem rég volt, hogy fél5-kor elment egy másik barátnőjéhez valamiért, és mondta nekem, hogy 5-re jön hozzám... kb még 6-ra sem ért ide, nem is jött...Persze ebből csak a veszekedés van, ő miért nem lóghat mással, miért szólok bele, én kérdezgetem, hogy miért nem rendes időt mondd, akkor hisztis vagyok...


De magamban azt is tudom, hogy ismerem... Hogy ezt kitapasztaltam, hogy megjártam vele... Gyakran becsap, és rengetegszer ez van, mégis mindig minden alkalommal zavar... De miért? Egy idő után hozzákellene szokni, miért várom 5-re ide, amikor tudom,hogy rengetegszer ez a játék van...

Nem értem magam,és ezt sem... Húzzuk egymás agyát


2014. júl. 31. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban tennéd, ha véget vetnél ennek az egésznek. Nincs köztetek rendes kapcsolat, akkor meg mi értelme az egésznek? Váljatok el békésen, és mind a kettőtök kezdjen új életet egymás nélkül!

Csak magadat kínzod, ha továbbra is ezek után még vele maradsz, tulajdonképpen a semmiért.

Azt viszont nem értem, hogy miért maradtál vele, ha tudod, hogy becsap, hazudik és így viszonyul az egészhez? Megéri számodra szenvedni, ahelyett, hogy végleg lezárnád ezt a kapcsolatot és keresnél egy másik lányt, akivel teljesen boldog lehetsz?

A döntés csak rajtad áll és a felelősség is a tiéd!

2014. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felesleges ilyen kapcsolatot fenntartani. Ez már nem barátság, ne idegesítsd te se magad vele, barátkozz másokkal, akik megtisztelnek az őszinteségükkel.
2014. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!