Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek, ha rájönnétek,...

Mit tennétek, ha rájönnétek, hogy a legjobb barátotok hazudós?

Figyelt kérdés
Kisebb, nagyobb dolgokban hazudozik az életével kapcsolatban.12 éve vagyunk barátnők,nem is értem a dolgot.27 évesek vagyunk.Mostanában rájöttem, hogy nem mond mindíg igazat, h@lyének néz.

2014. aug. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy hazugság és hazugság között nagy a külömbség, ha az igazság bántó és azért hazudozik, elkell felette siklani. ha ok nélkül hazudozik akkor rivalizál, vagypedig valamit takrgat magával kapcsolatban elötted. Mindenképp tisztázni kell a helyzetet, nem a száomonkérés miatt, hanem amiatt, hogy miért alakult ez igy. az igazság nem mindíg jó és az igazság kevesebbet ér mint egy hosszú baráti kapcsolat "igérete". beszélgess vele erről, mert elöbb utóbb nagyobb baja is lehet ebből. fő a megértés és a pozitív hozzáállás még akkoris , ha nemérdemli meg, mert a barát attól barát, hogy nem "itél" hanem segít.
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha elvárod, hogy legyen őszinte, hát légy te is az, és mond el neki, hogy ez téged bánt. Biztos van valami oka, talán bizonyítani akar neked, mert nem érzi magát elfogadhatónak a jelenlegi életében, ezért "beleszínez". Mondd el neki, hogy hozzád nyugodtan lehet őszinte, te nem fogod őt semmiért sem elítélni.:)
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszélni fogok vele, bár már célozgattam dolgokra de nem vette a lapot.Pl mondtam neki, hogy múltkor nem így mondtad vagy mást mondtál teljesen egy adott dologról(emlékszem rá 100%-ra mit mondott, ráadásul több alkalommal is említette) erre letagadta, hogy ő ilyet sosem mondott, vagy soha nem történt ilyen dolog és én rosszul emlékszem.
2014. aug. 13. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!