Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom WoW függő, mit...

A haverom WoW függő, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 22:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
49%

azt mondta hogy ott (wowba) boldog

ha itt te ezt nem tudod biztosítani

értem ez alatt hogy jól érzi veled magát

akkor HAGYD BÉKÉN

2014. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
55%
ja, azon nem csodálkozom, hogy abban a más világban jobban érzi magát, mint itt, mert ez egy xar! Szóval ha olyankor boldog, amikor "ott" van, ez miért baj?
2014. aug. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Max töröld az accát lehet g*ci ideges lesz meg minden de nemhinném hogy újból neki áll fejlődni."


Azért azt szerintem ne, főleg, ha hivatalos szerveren nyomja. Bár én nem játszok mmo-t, el tudom képzelni, hogy kegyetlenül ideges lennék, ha törölnéd az accomat, amiért fizettem a havidíjat x ideig.

Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek: előbb-utóbb elmúlik. Esetleg szólj a szüleinek, ha még kiskorú.

2014. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
wow is love, wow is life
2014. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

" Esetleg szólj a

szüleinek, ha még kiskorú."

biztos elfogják tiltani az egyetlen szórakozási lehetőségét.


"személyisége is

nagyon megváltozott"

biztos ? nem ilyen volt csak te leszartad ?


" ráüvölt tök ismeretlen emberre

érthetetlen szöveggel, én meg

ott szégyenkezem"

szólni kéne neki hogy ez nem jó és nem szégyenkezni



" Néha elkezd mesélni

arról, hogy ő neki jobban

tetszik a wow-os világ, vannak

ott barátai"

szerintem ez nagyon egyértelmű

itt nincsene barátai/csaja

tehát olyan helyre menekül ahol elfogadják


" nem akarom egyedül"

xd nem vetted észre hogy itt nem ő sir hanem te

inkább azon kéne gondolkodnod hogy hogyan tudnád elvinni olyan helyre ahol jól érzi magár és nem ide kell járni sajnáltattni magad


lepontozni miért kellet ? :)

2014. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

#12 Azért baj, mert így nem lehet leélni az egész életed, most van abban a korban, ami meghatározza a jövőjét, ha most elcseszi, valószínű, hogy nem fogja vinni semmire az életben.

Megéri ez a fajta szórakozás a rohadt kung-fu pandájával, és a hülye játékbeli elf barátnőjével? Még ha később ki is növi, addigra olyan sok mindent el fog veszíteni, amit már nem fog tudni bepótolni.

Kezdek elgondolkodni, hogy valahogy törlöm a felhasználóját, mert ennél rosszabb már úgy sem lehet.

Szerintetek megtegyem?

2014. aug. 15. 17:52
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus magyar mentalitás. Ha valaki boldog és mi nem vagyunk azok, akkor menjünk és b@$$zuk el neki is a boldogságát.
2014. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 élettelen válasza:
49%

wrghig Te okosnak hiheted magad. De el kell hogy keserítselek egyáltalán nem vagy az. (mert én vagyok az okostojás)

1.mér hagyná békén ha a haverja.

2.nem tiltanák be a szülők az egyetlen szórakozását, mert már megtették volna.Csak feltűnne ha a drága gyermekük nem mozdul ki és egyetlen tevékenységgel tölti ki az életét.

3.A személyiség alapvetően állandóan változik, főleg ha az egyénre ható ingerek megváltoznak.

4.Ha az embernek kialakul egy rossz szokása, általában nem elég csak úgy rászólni hogy megváltozzon. És a kérdező valószínűleg ezt meg is tette.

5.Az igaz hogy egyértelmű hogy csak arról beszél, mert nem történik vele ezen kívül semmi említésre méltó esemény, de ez nem hasznos a kérdezőnek.

6.Ez egyáltalán nem ön sajnálat a részéről, csak segíteni akar egy haverján, és hátha talál ezen az oldalon egy használható metódust a haverja segítségére.

Dióhéjban ezért pontoztak le téged.

2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Én bulizok, csajozok, népszerűnek tartom magam.. DE hány pezsgős estét, kúrós éjszakát adnék oda egy jo wowos korszakért.. Én nagyon imádtam, majd kinövi vagy ha nem akkor feleségül vesz egy 80as paladint
2014. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Firedoom ***** válasza:
Hehehe acsi. Mindenek elott azon gondolkozz el, hogy EZ a helyzet hogyan alakult ki. Hiszen az ember akkor akar maganak masik vilagot, ha a sajatja nem tetszik. Igen, azt hiszi, hogyha be kerulheten a wow vilagaba jobb lenne. Lehet, hogy neki valoban jobb lenne. Ezen tudsz valtoztatni te, mint a baratja. "tartsad itt" Es nagyon gondolkozz el azon, hogy miert nem tetszik neki ez a vilag.
2014. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!