Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverom WoW függő, mit...

A haverom WoW függő, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 22:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

kedves élettelen :)


1. mert csak a kérdező gondolja magát a barátjának

2.ezt nem értettem bocs xd

3.nagyon igazad van :)

4.a rosz az nézőpont kérdése

5.

6. ha segiteni akkar mondtam legyen a barátja vagy hagyja békén

2014. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 élettelen válasza:

wrghig! Hát ez sem találtad el. Nem megy ez neked úgy látom.

Segítek, ez egyáltalán nem utal kedvességre, tehát nem lehetek kedves. Ez inkább lehet bunkóság, lenézőség, nagyzolás, okoskodás, nagyképűsködés.

Tehát a helyes megszólítás: pl.: bunkó élettelen!

De az iróniának sincs e esetben értelme mert nem azt a reakciót kaptad erre amire lehet hogy vártál.

Nemszívesen a segítséget!

2014. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

élettelen azért mondtam hogy kedves vagy mert te elmondtad a véleményedet és nem csak piros kéz mániád van :)


és ha abba hagyja a játékot milesz benne a jobb ?

nem sok minden pl

-elveszti a barátait és a nőjét


szerintem az lenne a megoldás ha fokozatosan játszana egyre kevesebbet

de az igy keletkezet szabadidő eltőltésébe már segitenie kénne a barátjának

2014. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 andany válasza:
100%

Gyerekek! Egyetlen dolgot lehet csak csinálni. Most kezdj el nagyon gyorsan játszani vele te is, és vedd fel a WoW életérzést. Ez nem csak "egy" játék. Ez nem csak "egy" közösség.

Megnyit előtted minden határt, mert lehetsz te egy senkiházi az életben, WoWban császár lehetsz!! Kortól, nemtől, kinézettől függetlenül. Mutasson nekem bárki ennél igazságosabb értékrendet!! És felnyitja a szemed, hogy te is lehetsz valaki. Kitartásra sarkall, és bemutat az korcsosodás szélére sodródott világunkra!

Ott a helyed/helyetek!

Csináljuk!

Együtt, közösen legyőzünk minden akadályt!

Hajrá emberek! Csak a WoW!!!!!

(Necces, hogy megért ennyi időt erre szánni és nem wowozni...)

2014. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy így haverként tudsz ellene tenni. Ha megismerne valahogy egy lányt, az jobban kizökkentené szerintem, próbálj szerezni neki valakit. Én is wowoztam, ha jó közösségbe kerülsz, valóban remek élmény tud lenni, de szerencsére egy hónap játék után megunom fél évre. Majd azon fogja kapni magát, amikor ráun végre, hogy elhagyta mindenki egy játék miatt, és akkor talán felkeres téged is ismét.

Az accountot tényleg ne töröld, még ha a tört szerveres karakterem is törölve lenne, elsírnám magam :D:D

2014. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Elméletben tök jól hangzik, hogy majd kinövi, esetleg megismer egy lányt. A probléma az, hogy az éjjel-nappal WoWozással nem ér el semmi, elidegeníti magát a külvilágtól, esélytelen barátnőt szereznie, nem érik új ingerek. Én is elég keményen toltam 1 évig, és tudom mennyire le lehet szarni a külvilágot, ha ott van egy másik, sokkal izgalmasabbnak tűnő környezet.


Anno hárman kezdtük, ketten kiszáltunk, egy ember még ma is játszik, ha minden igaz. Nekünk elegünk lett abból, hogy nem lehet másról beszélni, csak a WoWról, és abból is, hogy egy játékra alapoztuk minden szabadidőnket. Mi kinőttük, mert értek külső ingerek, rájöttünk, hogy "kint" is van világ, ami legalább annyira érdekes, mint a WoW. Az az egy srác nem mozdult ki, heteket lógott az iskolából, rosszul tanult, nem voltak IRL barátai, és még sorolhatnám a problémáit. Őt nem érték külső ingerek, nem volt igénye a változásra.

Így bssza tönkre az embert egy teljesen ártalmatlan játék.

Mondd meg neki, hogy ez így nem élet, vagy hagyd a francba a barátodat.

2014. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

#26 teljesen jól mondja.

ne töröld az accountját, nem bűn a játszás, de nagyon könnyen függő lehetsz.

Még ha egyik napról a másikra abba is hagyná, az az account akkor is egy dolog, amibe sok-sok időt beleáldozott, ha letörlöd, semmibe vész.

Még ha többé hozzá sem nyúl, akkor is rossz érzés lenne, hogy valamibe x időt fektettél, elértél benne valamit, és eltűnne.


Beszélj vele, hogy mi lesz vele így, belátja-e hogy nem lesz ez így jó.

Ha kimozdul néha, van egy kis szociális élete, nem csak a játékról tud beszélni, akkor pedig had játsszon.


(a wow egy sz*r) :p

2014. aug. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
52%
28#:A metin meg lol jobb mi?!Andany:Aaaaaannyira igazad van hogy legszívesebben veled másznék fel stormwind tetejére <3 tök igaza van.Egyszerűen a wow nem egy játék.Nekem az a második életem.Van egy csodálatos holy paladinom :3 Olyan mintha csak a háborúba elmennék a gyógyító részlegre.Nem tudjátok elképzelni az élményt egy kialakult wowos személyiség nélkül.UI.:egy kis híján múlott hogy suliban nem buktam meg,de 2 resto duduval nem lehet icc hc-t nyomni
2014. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Először is nézd meg hány k DPS-t tol BG-n ha túl f0s akkor bo@zd bele a fejét a monitorba majd nooob-ozd le, térdeld mellkason, és amig eszméletét veszti töröd a wow-os acc-ját.
2014. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!