Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Vagy ne csináljak?

Mit csináljak? Vagy ne csináljak?

Figyelt kérdés
Egy barátommal mostanában eltávolodtunk egymástól,és nem tudom,hogy keressem-e?!Ha úgy alakul,hogy beszélünk,ő elég közömbös,semmi érdeklődést nem mutat,nem is keresi a társaságom!Nekem viszont nagyon hiányoznak a beszélgetéseink!Szerintetek keressem?Vagy el kellene felejtenem?Az a baj,hogy hiába próbáltam már eddig is,nem megy!Sokszor eszembe jut,és szeretném újraéleszteni a barátságunkat!Csak félek,hogy csalódni fogok,mert ő lehet nem akarja!Mit tegyek?
2014. aug. 15. 19:53
 1/3 KlenDie ***** válasza:
Ha jól nézel ki ajánlj fel egy együttlétet nem vicc nekem is bejönne!
2014. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen próbáld megmenteni a barátságotokat! Én is voltam hasonló helyzetben de a végén jóra fordultak a dolgok. Remélem megmarad a barátságotok :)
2014. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy neked fontos a barátságotok meg ilyenek.. De ha ez se érdekli, felejtsd el és keress más barátot!
2014. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!