Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék a barátnőmö...

Hogyan segíthetnék a barátnőmön? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőm rövidnadrágot vett fel és észrevettem hogy gyakran húzza lefelé. Ekkor láttam meg hogy a combján belül több vágás/karcolás van. Megkérdeztem tőle hogy mi az, azt mondta csak a macskája volt és el is hittem volna de a hasán is van ilyen, rengeteg apró vágásnyom, ezt a pólóján keresztül láttam. Először tényleg úgy gondoltam hogy a macska, de a viselkedése is más, sokszor dühös a szülei vagy testvére miatt, volt hogy remegett a keze is, amikor panaszkodott nekem róluk, és nagyon könnyen elsirja magát. A múltkor például egy pók láttán is, gondoltam ha többet vagyok vele talán elmondja ha van valami problémája de sokszor nincs kedve semmihez, vagy ha eljön velem sétálni, meg sem szólal. Mit tehetnék? Szóljak a szüleinek vagy mit csinálhatnék vele? 19L

2014. aug. 16. 14:59
 1/6 KlenDie ***** válasza:
61%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de otthoni bántalmazás? Mennyire jön ki a szüleivel?
2014. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem otthoni bántalmazás.Én inkább depresszióra,önvagdosásra tippelnék.Légy vele nagyon megértő,türelmes,és próbáld meg még időben megtudni a problémáit.Ne hagyd,hogy falat húzzon maga köré,vagy ha mégis megteszi,te maradj azon belül.Kitartást nektek!
2014. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem a szüleit és biztosan nem bántalmazzák fizikailag legalábbis. Arról szokott panaszkodni hogy nem törődnek vele, és gyakran teszik szóvá hogy mennyivel "húsosabb" mint a nővére meg hogy a tesója mennyivel jobb mint ő, pedig van vagy 55 kiló a 170 centijéhez és egyébként nagyon kedves lány. Csak mostanában folyton dühös, és nagyon érzékeny lett.. Nem tudom hogyan segíthetnék rajta
2014. aug. 16. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is depresszió lehet.

Ugyan azt tudom tanácsolni mint a 2.

Légy vele sokat,próbálj vele beszélni.

Ne hagyd hogy ártson magának

2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbálom őt minden nap hívni valamerre, fagyizni, sétálni a Dunapartra, vagy kirándulni, beszélgetni, de soha nem akar jönni, ha meg végül sikerül őt kirángatni, akkor alig beszél, szinte úgy kell kihúzni a szavakat belőle... nem tudom mit tehetnék amitől jobb lenne neki, vagy hogy vegyem őt rá a beszélésre? Mindig mondom neki hogy bennem megbízhat, van hogy mondja, hogy már nem bír otthon maradni, ilyenkor mindig felajánlom, hogy nálunk aludhat, de mindig nemet mond, meg hogy biztos szólnának neki érte..
2014. aug. 16. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszélhetnél a szüleivel is. csak mond el nekik hogy miket látsz a barátnődön és hogy nem e tudják miért ilyen.
2014. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!