Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol vannak az olyan emberek...

Hol vannak az olyan emberek akik örültek szeretnek élni és nem a telefonjukat nyomkodják miközben beszél hozzá valaki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 21:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok.Nekem is hányingerem van az egésztől talán a facebookkal kezdődőt az egész.Olyan barátságokra vágyok ahol az agyam összes kis titkát elmondhatom bátran,ahol beszélgetünk és később is emlékszünk rá,kalandvágyás utazás élet.... sehol se találom csak a mocskot a divat az internet és a felületes emberi kapcsolatokat,magazinok egy perces lányok,pénz karrier. hova tűnt az élet?
2014. szept. 3. 23:15
 12/18 A kérdező kommentje:
(oké bevallom nem tudok helyesen írni)
2014. szept. 3. 23:26
 13/18 anonim ***** válasza:
egyébként mostanában én is. én 30-as vagyok. túl sok a hülye.
2014. szept. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valszeg nem a gyakori kérdéseken :D
2014. szept. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kicsit elegem van már ezekből a sorozatos ájtatos kérdésekből... a technika fejlődik, el kell fogadni. Anno még a walkmantől is mindenki agymenést kapott, jaj Jézus Krisztus, miért hallgatják a gyerekek/fiatalok a buszon! Most a telefon van soron. Később majd más lesz soron.

Sajnálom, de nem a telefon a ludas. Ha valaki azzal foglalkozik, amikor veled beszélget, akkor az egyszerűen egy tuskó és/vagy egyszerűen nem érdekled eléggé.

2014. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Mikó Eszter válasza:

Sokak a céltalan életük miatt olyanok, hogy egyáltalán nem érdeklődnek mások iránt és kialakítottak egy világot a telefonjukon elérhetőkkel. Ennek ellenére vannak még olyan emberek, akik szeretettel és tisztelettel állnak a másik emberhez (függetlenül attól, hogy ismerik-e vagy teljesen idegen-e az illető), az én baráti köröm is ilyen (annak ellenére, hogy mindenféle korosztályból áll).


Mi fontosnak tartjuk az igazi értékeket, nem dugjuk a fejünket a homokba a világ problémái láttán, hanem foglalkozunk velük, és tényleg megteszünk mindent azért, hogy normálisabb legyen a világ (pl. egy világszerte működő oktatási programban veszünk részt, így az ismeret által bárkihez eljuthat az a fontos információ is, hogy mi értelme napjainkban jobb embernek lenni :) pl. tisztelni másokat :) ez egy olyan baráti kör, melyet bárki megismerhet és csatlakozhat hozzá :)

2014. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Itt vagyok! :D Hahóó :DD
2014. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, gyakran olvasok ilyen kérdést, pedig én csak 1 embert tudok, aki illetlenül telefonozik, mások nem szoktak.
2015. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!