Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan valaki akit...

Létezik olyan valaki akit senki nem szeret?

Figyelt kérdés

Vagy ti éreztétek már úgy, hogy senki nem szeret titeket? Csalódtál már a barátodban, mert nagyon sértőt mondott, de aztán amikor ki akart veled békülni akkor letagadta az egészet?

Nekem sok barátom van, de közülük egyet ki kell emelni, ugyanis nap mint nap a fejemhez vág valami sértőt. Utána meg még neki áll feljebb, hogy én mindenen megsértődök. Úgy érzem, hogy néha utál. Persze utána mindig mondja, hogy szeret, meg, hogy nem úgy értette..ilyenkor velem van a gond?? Egy baráttal/barátnővel nem szoltam így összeveszn csak vele. :-(


2014. szept. 23. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, létezik.
2014. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem már így.. És biztos van ilyen ember is.

A "barátod"nak pedig valami lelki gondja van hogy ilyeneket csinál veled. Ne hagyd magad. Meg kéne mutatnod neki hogy ha s_ggfej akkor nem barátkozol vele. Különben kihasznál és továbbra is mondogatja a baromságait mert azt hiszi ezzel neki jobb lesz hogy lehúz téged. Ahhoz nincs bátorsága hogy "idegent" csesztessen, ehelyett veszi a legközelebbit (jelen esetben téged) és azt szekírozza mert azt gondolja hogy az így is úgy is vele marad.

Valamiért irigyelhet téged, és biztos hogy nem elégedett az életével.

2014. szept. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm aki ilyeneket csinált és így utólag örülök hogy más suliba kerültünk.. Az egyik pillanatban a legkedvesebb ember volt a másikban meg sértegetett minden h-lyeséggel és ha szóvá mertem tenni hogy ez rosszul esett még neki állt feljebb.

Én nem sértődhettem meg ha a barátja akartam maradni de ő volt hogy órákig duzzogott még az után is hogy vagy 10x bocsánatot kértem a nem is tudom miért.

Az ilyen nem érdemel meg.

2014. szept. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!