Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatok rosszul, ha...

Mit csinálhatok rosszul, ha nincs egyetlen barátom se? Mindenem megvan, barátnőt bármikor találok, de barátot egyet sem.

Figyelt kérdés

15 éves korom óta élek szexuális életet, eddig 5 barátnőm volt, nem telt el hét, hogy ne szexeltem volna, és szerelmes is voltam már hosszú ideig, tehàt ilyen téren szerencsés vagyok!

Szüleim átlagosak, keresetük épp annyi, hogy nélkülözve ugyan, de gond nélkül élhessenek!

Jelenleg 20 éves vagyok, 1 éve nem lakok már otthon, mivel sikerült gimi mellett egy sikeres vállalkozást beindítanom, amivel nagyon kevés munka van, mégis nagyon jól megélek belőle!

El tudom tartani magam, és havi szinten félre tudok rakni 60-80 ezer ft-ot, amiből általában a barátnőmmel szórakozunk és szinte már mindent kipróbáltunk...


19 évesen végeztem, de idén nem vettek fel az orvosira, ezért most otthon készülök rá, de mivel a barátnőm is suliba jár, nem sok időnk van egymásra!


Suliban mindig volt klikkesedés és én sosem tartoztam a "menő" fiúk közé, mert állandóan irígykedtek, hogy mennyi mindenem van és nekik meg nincs..

Sosem vágtam fel, soha nem mondtam senkinek, hogy mim van, mennyit keresek, egyszerűen csak adtam magamra és ezt látták...

Azonban mindig befogadtak, jól elvoltunk, én voltam az egyedüli az osztályban, aki 4-5 magába fordulón és nyomin kívűl mindenkivel jól szót értett, azonban SOHA nem volt senki a baràtom!

Egyszerűen csak elvoltunk, de sulin kívül kb semmi...


Az egyetem jó lett volna, hogy új életet kezdjek, de jelenleg sehova sem járok és most láttam be igazán, hogy senkim nincs!


Szüleim szinte lemondtak rólam, látják h boldogulok, és hetente 1x látogatom őket, ha van időm..

Azonban ha bármi ötletem támad és ráírok akármelyik emberre, akit kedvelem, nem csinàl velem semmit...


Felajánlom, h fizetek én, hogy állok mindent, de még így sem jönnek és már nem tudom, hogy mivel próbàlkozzak...

Minden régi ismerősömnek most kezdődött az egyetem/fősuli és mindenkinek új társasága van, a régivel már nem foglalkozik!


Helyesnek tart mindenki, amikor nincs barátnőm, 1 hét alatt kialakul egy új kapcsolat, vicces vagyok, nagyon inteligens és okos(mensa tag vagyok), egyáltalán nem vagyok sznob, beképzelt vagy egoista, csak azért írom le így magam, hogy lássátok a helyzetemet!

Testépítek, lassan már versenyre is mehetnék, szerencsés alkatom van!


A lényeg, hogy mindenben sikeres vagyok szinte, semmi okom nem lehetne szomorkodásra, azonban jelenleg egyetlen olyan ember sincs, akivel szívesen eltöltenék egy kis időt valahol, vagy ha van, akkor azok a valakik nem hajlandóak velem...


Egy ismeretlenre csak nem írhatok rá, hogy jöjjön el velem bárhova is, egyedül meg nem tudok hova elmenni ismerkedni, ahol leállnak idegenekkel társalogni...


Belsőre nagyon kedves, segítőkész, jólelkű vagyok, azonban nehezen nyílok meg és kissé zárkozott vagyok és szerény!

Ellenben a közeli ismerőseim nagyon kedvelnek és becsülnek! De ők mindannyian idősebbek nálam és nem tudok szórakozni velük...



Bocsánat a rengeteg szóért, kész küldetés végigolvasni :D

De nagyon magam alatt vagyok jelenleg! :/


Valami ötlet vagy segítség?


2014. okt. 19. 23:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Egy doktor hivatásból lesz az, nem pénzből..

Ellenben, ez így pont adja magát, mivel tanulmányaim végére talán telik majd egy magánpraxisra is.

Így tudnám keverni a kellemeset a hasznossal.

2014. okt. 19. 23:41
 12/23 anonim válasza:
Szia! Semmi gond nincs veled. Annyi a lényeg, hogy a zárkózottságod az ami visszatart a sikerektől. Ugyanakkor ez is véd meg a csalódástól. Ha kicsit kinyílsz és többet eljársz emberek közé akkor barátokra is szert tudsz majd tenni. Járj emberek közé. Akár egyedül is. Pl. ha van kedvenc zenekarod akkor annak a koncertjére elmész és leszólítasz embereket kérdezgeted őket a helyről a bandáról, mit szólnak az új lemezükhöz stb. Vagy elmész könyvesboltba, könyvtárba, strandra. Lényeg hogy emberekkel kerülj kapcsolatba. Idővel jönnek a barátok. Csak arra figyelj oda, hogy jól szűrd meg ki az aki a személyiséged miatt van veled és nem a pénzed miatt. Ez az elején nehéz, de ha ráérzel akkor menni fog. Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdésed akkor privátban megtalálsz. Sok sikert a jövőhöz! :)
2014. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

1) Ez egy az egyben önreklám, abból is az átlátszó fajta. Attól, hogy van barátnőd, még tetszene a becsúszó kaland.


2) Ha valóban barátot akarnál, akkor nem a "Szerelem, Szex" részben írtad volna ki, hanem az "Emberek > Barátok, Barátságok" témakörben. Gondolkozhatnál.


3) Ha már fényezni akarod magad, ne ilyen töményen. Van különbség őszinte önjellemzés és tömény polírozás között. Vállalkozásod van (pénzes), orvosira jelentkeztél (jótevő + jótanuló kombó), helyesnek tart mindenki, humoros vagy, nagyon "inteligens" vagy egy L-el), külön kiemeled hogy Mensa tag vagy (itt kezd groteszk komédiába fordulni), de persze nem vagy se sznob, se egoista mondod (miközben a zárkózott osztálytársaid sikerült lenyomizni), testépítesz (sőt versenyre járhatnál), mindenben sikeres vagy (te szavaid), majd a végső autofellációnak beillő önmagad vállveregetése, kedves, segítőkész jólelkű és SZERÉNY vagy, ezek mind saját szavaid.


Paródiának gyenge, valóságnak kiszínezett, szerető felszedéséhez átlátszó.

De persze süsd el a közhelyes kifogást, hiszen "mi irigyek vagyunk"... persze persze.

2014. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Hát utolsó ez nagyon odavágott :D Esküszöm jobban nem is lehetett volna megfogalmazni :,DDD
2014. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Te srác, figyelj már! Nem érdekel a vállalkozásod, meg hogy miből seftelsz (fő a barátságban, haverságban az őszinteség :D ), de fussunk már össze valahol. Erre én is kíváncsi vagyok. :D
2014. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Szerető felszedése?

Értem a levezetést és az érveket is, azonban rosszul gondolod.

Nem fogom bizonygatni és nem is akarom!

Semmi hátsó szándék nincs bennem és a jelenlegi barátnőmmel nagyon jól megvagyunk, nem is fordulna meg a fejemben, hogy mással legyek!

Ha mégis elgondolkoznék rajta, akkor először szakítanék, másodszor pedig nem egy ilyen helyen keresnék AKÁRMILYEN kapcsolatot!!


A leírásom azért fejtettem ki ilyen hosszan, hogy belelássatok a helyzetembe és értsétek, hogy mindezek ellenére ilyen a helyzetem és én ennek keresem az okát!

Rengeteg lány ismerősöm és baràtom van, de a baràtnőm nagyon féltékeny típus és én nem szeretném kitenni se magam se őt vitának vagy megbántódásnak...


Dötsd el, hogy hiszel-e nekem vagy sem! :)


Szép estét!

2014. okt. 19. 23:58
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem is akarok eltérni a tárgytól és mással foglalkozni!

Kérlek írjatok még, ha úgy gondolod, tudsz valami hasznosat ajánlani számomra!

2014. okt. 20. 00:01
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hallod a leírták alapján a te személyedben megszületett az Übermensch.

Megyek,hívom is a nácikat.

2014. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes kapcsolatban a párod nem csak a szerelmed, de a legjobb barátod is egyben. A leírtak akapján viszont ez sztem nincs meg, pláne ha 1 hét alatt szedsz fel csajokat, gondolom nem a belső értékekre mész rá.. Bár alapból amolyan "hiszem ha látom" ez az egész kérdés.
2014. okt. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ahogy írod, valószínűleg te úgy gondolod, hogy azért nem szeretnek a környezetedben a többiek, mert te ennyi idős korodra mindenben sikeres vagy, tökéletes, csodálatos stb. a leírtak alapján nem lehetsz szerény, mert ha az lennél, nem tudná mindenki körülötted, hogy te milyen jól keresel, milyen munkád van, hány nőt húztál meg... ezek olyan dolgok, amiket elmesélek a legjobb barátomnak, de nem kürtölöm szét 100km-es körzetben, nem nyomatom a facebookon, nem mondja be a Kossuth rádió. mert úgy nyilván ordítani fog rólad a nagyképűség.
2014. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!