Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác és az apja hü....

Van egy srác és az apja hü. Le? Többi lent! Meleg kérdés

Figyelt kérdés
Nos én 20éves vagyok és meleg, van egy 11éves '' haver '' néha elhülyéskedek vele faceobokon, lányokról,játékokról, suliról elbeszélgetünk meg ehez hasonló dolgok, semmi meleg témát nem hozok fel, tudja rólam hogy az vagyok nem zavarja, fél éve beszélek vele ismerem személyesen, az apja meg megtíltotta hogy velem barátkozzon beszélgessen most ne azzal gyertek hogy minek haverkodok egy 11évessel csak mert szerintem barátság nem életkorhoz van kötve! másrészt meg az ilyen ember normális hogy azt mondja a fiának hogy ne barátkozzon velem mert meleg vagyok?

2014. okt. 31. 07:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"nekem semmi bajom a homofóbokkal, ha eltakarodnak az anyjuk 'csájába"

Én eddig nem voltam homofób, de ezek után átértékelem a dolgot.

2014. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
42%
Akkor egy egyszerű kérdésre válaszolj: Miért reagálsz ilyen agresszívan. És ne fényezd magad, hogy mekkora istenkirály nőcsábász voltál, b5zi vagy, elmondtad, viseld az emberek véleményét egész életedben ki kell bírnod ;)
2014. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
30%
Engem aztán nem érdekel hogy megérkezett a melegfront a kérdéshez aztán hogyan pontoztak meg pontoznak le. Ez egy pedofil b*zi nincs mit szépíteni a dolgon. Ha valamelyik válaszoló annyira a védelmébe akar kelni akkor írjon neki privátban aztán tegyék boldoggá egymást, de a gyerekről szálljon le...
2014. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%
23: Respect!
2014. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
29%
25: Igazad van! Miért is ne erőszakolhatna meg egy 20 éves b9zi egy ötödikest? A világ legtermészetesebb dolga...
2014. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 david_mc98 ***** válasza:
34%

Akkor én is fel teszek 1 kérdést:

Miért hordjátok le a melegeket??

1/ mert a melegek nem kezdik el nyalni falni egymást a buszon,k suliba utcán??

2/ mert féltek, h jobb életet tudnak tervezni és megvalósítani maguknak??


Őszinte válaszokat várok

2014. nov. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ha hetero lenne akkor nem lenne gond a barátkozása? kissé nyomi pár válaszoló. méghogy nics bajuk a melegekkel lol
2014. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
srácok.. itt milyen pedofiliáról van szó ? :D nem akarok senkit se, van egy 22éves párom nem bukok kicsikre.. hogy került ide a pedofilia ? :D
2014. nov. 3. 10:36
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
mit csodálkozol, aki ostoba, az ostoba is marad, hiába téped a szád. csak ignorálni kell őket :)
2014. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ó menjetek már, azt hiszi a a nyomi ha ilyen szavakat használ hogy ignorálni akkor okos lesz :DDD Feldobtad a napom. De akkor is furcsa lenne ha nem lenne a kérdező nem lenne kis búzacsíra, de mint látod az, szóval mit vársz mit írjunk a kérdéshez, azt hogy nem az?:D Aztán mitől lenne egy csírának jobb életed? Attól mert gyökér vagy ugyanazok a szabályok vonatkoznak rád az életben mint bárki másra, nem lesz ám jobb sorsod mint a tesco raktárosnak attól mert lazábbak a záróizmaid. Ezzel legfeljebb a WC-n mész többre, az életben biztos nem.

Azért nem enyelegtek az utcán mert még ti magatokat is szégyellitek, meg rettegtek hogy valaki ronggyá ver titeket :DD Egy férfi és egy nő szerelmében nincsen semmi kivetni való, az nem zavar senkit, csinálják... Na ha van 22 éves fajtársad, akkor meg már csak azért is hagyjad a gyereket, nehogy féltékeny legyen. Tud-e róla hogy másodállásban kisfiúkat zaklatsz? Vagy ez természetes a köreitekben?

2014. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!