Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác és az apja hü....

Van egy srác és az apja hü. Le? Többi lent! Meleg kérdés

Figyelt kérdés
Nos én 20éves vagyok és meleg, van egy 11éves '' haver '' néha elhülyéskedek vele faceobokon, lányokról,játékokról, suliról elbeszélgetünk meg ehez hasonló dolgok, semmi meleg témát nem hozok fel, tudja rólam hogy az vagyok nem zavarja, fél éve beszélek vele ismerem személyesen, az apja meg megtíltotta hogy velem barátkozzon beszélgessen most ne azzal gyertek hogy minek haverkodok egy 11évessel csak mert szerintem barátság nem életkorhoz van kötve! másrészt meg az ilyen ember normális hogy azt mondja a fiának hogy ne barátkozzon velem mert meleg vagyok?

2014. okt. 31. 07:44
1 2 3 4
 31/32 petike30 ***** válasza:
23%
Szerintem semmi rossz nincs benne nekem is van egy 13 èves haver aki nemtudja hogy milyen is vagyok a fatert serintem meg szard le igy is ugy is taliztok elkerülhetetlen
2014. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az apja hülye lenne. Hogy jogosan vagy jogtalanul aggódik bármi miatt is az most teljesen más lapra tartozik... De ő a szülője a haverodnak, ez a normális, hogy érdekli mit csinál a 11 éves kölyke a gép előtt és kikkel ismerkedik össze.

És nem, én távolról sem vagyok homofób. Mindent támogatok ami arra irányul, hogy a társadalmunk jobban elfogadja a melegeket. De ha egy 20 éves sárc az én 11 éves gyerekem körül "sündörögnek" függetlenül attól, hogy hetero vagy meleg énis aggódnék. Mert most gondolj bele. Nem, az apja nem ismer téged, nem tud rólad semmit, max annyit amennyit a gyerek elmond neki. És kitudja ugye mivel szédíti meg ez a srác az ő gyerek fejét. (az apja gondolatai) Azt meg hogy miről beszélgettek végképp nem tudhatja. Szóval feltenném a kérdést honnan veszed, hogy azért van ennyire ellened mert meleg vagy? Mert így látatlanban nem hiszem hogy ez itt a fő probléma, sokkal aggasztóbbnak gondolom a nagy kor és értelmi különbséget.


De oké tegyük fel nem viszed rosszba a kölyköt. (és nem pedofíliára gondolok hanem ivás,drog,idősebb haverok társasága, stb amik szintén elég gyakran megfordulhatnak a szülők fejébe egy ilyen helyzetbe) Még akkor is jobban örülnék, ha helyetted a korabeliekkel barátkozna, plusz nem lenne még egy oka arra hogy órákat a gép előtt töltsön állandóan...


Tehát nem hiszem, hogy jogod lenne lehülyézni ezt az embert aki nyilvánvalóan jó apa és foglalkozik a gyerekével. Mert hidd el nekem vannak "hülye" szülők, akik le se bagózzák a kölyök mit csinál a gép előtt, ami valóban aggasztó.


Próbálom megérteni, hogy téged ez zavar és az a kis srác olyan fontos barátod így tanácsként annyit mondhatok, hogy ha közel laktok egymáshoz vagy egy városba próbálj meg normálisan bemutatkozni a szüleinek, és hagyd hogy megismerjenek. (Már ha nyitottak erre)Ha jobban tudják ki vagy, milyen vagy, mik a szándékaid úgymond (tehát nem viszed semmi rosszba arra gondolok) talán könnyebben elfogadják a barátságotokat.

És azzal hogy szembe mész a szülői akarattal fix hogy nem fogsz magadnak jó pontokat szerezni.


Még annyit megjegyeznék így utóiratként minden személyeskedés vagy rád való utalás nélkül, hogy elég csak a híreket nézned, ahol naponta mondják, hogy egy családhoz közeli "ismerős" szexuálisan zaklatta a gyereket. Szóval ezek után tényleg nem kéne csodálkozni, hogy a törődő és odafigyelő szülők óvatosabbak. Plusz gondolj bele hah fordított lenne a helyzet és te lennél a szülő hogy reagálnál? És ne a 20 éves haver fejével gondolt át....

2014. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!