Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác és az apja hü....

Van egy srác és az apja hü. Le? Többi lent! Meleg kérdés

Figyelt kérdés
Nos én 20éves vagyok és meleg, van egy 11éves '' haver '' néha elhülyéskedek vele faceobokon, lányokról,játékokról, suliról elbeszélgetünk meg ehez hasonló dolgok, semmi meleg témát nem hozok fel, tudja rólam hogy az vagyok nem zavarja, fél éve beszélek vele ismerem személyesen, az apja meg megtíltotta hogy velem barátkozzon beszélgessen most ne azzal gyertek hogy minek haverkodok egy 11évessel csak mert szerintem barátság nem életkorhoz van kötve! másrészt meg az ilyen ember normális hogy azt mondja a fiának hogy ne barátkozzon velem mert meleg vagyok?

2014. okt. 31. 07:44
1 2 3 4
 11/32 david_mc98 ***** válasza:
54%
Attól, h valaki meleg, még beszélhet a haverjával, a lányokról, am én meg 16 éves vagyok, és van 36 éves barátom. Sőt még az unokatesóim is 20 évvel idősebbek nálam. Nem toom, h a barátság miért lenne korhoz kötve, és az h valaki 11 éves, és a barátja közli vele, h meleg, az nem fog semmin se változtatni...
2014. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%

Nekem amúgy semmi bajom a melegekkel, ha nem az én asztalomnál ülnek. DE!!!

1./ Egy 11 éves kisfiú a nemi érése hajnalán lehetőleg ne melegekről vegyen példát. Tudjátok, ebben a korban idol, példakép kell a gyereknek, és ez a mai rohanó világban a legritkább esetben az apa. Sokkal inkább valamelyik filmsztár, vagy közeli ismerős, esetleg idősebb barát.

2./ Egy 20 éves fiatalember erős önértékelési zavarral küzdhet, ha a saját korosztályban nem talál magának barátot, és az idolkereső kisgyerekek csodálatát keresi.

3./ Egy apának aligha lehet nagyobb törés az életében annál, amikor kiderül a fiáról, hogy buzzancs. Nagyon is érthető tehát, ha minden eszközzel igyekszik tőled távol tartani a csemetéjét.

2014. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem amúgy semmi bajom a melegekkel, ha nem az én asztalomnál ülnek."


nekem semmi bajom a homofóbokkal, ha eltakarodnak az anyjuk 'csájába

2014. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8%
Nincsenek sehol semmilyen homofóbok, legfeljebb egészséges szexualitású emberek, természetes értékrenddel.
2014. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Nem a korkülönbséggel van a baj, hanem azzal, hogy a srác még szinte kisgyerek. És szerintem elég bizarr, hogy 20 évesen ennyire ragaszkodsz hozzá. Ha rokon lenne, még megérteném...
2014. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Idézettel válaszolok, remélem ismered: "az emberek buták, félnek. Két választásod van:lösz vagy oktatsz. Én beléptem egy szülői klubba, jobb mint lőni."
2014. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Vna közös témánk,, számítógépes játékok, másrészt nem beszélek semmilyen meleg témáról inkább lányokról kéri ki a véleményem tanácsomat, mert én régen nagy nőcsábász voltam, csak rájöttem hogy az igaz szerelmet egy fiúba találom meg azóta nem is érdekelnek a lányok, de tudok benne neki tanácsot adni, de mindegy így alakít csak azt kérdezem hogy fáj ennyire ez a dolog az apjának?
2014. nov. 1. 16:40
 18/32 anonim ***** válasza:

" csak azt kérdezem hogy fáj ennyire ez a dolog az apjának?"

5-en 5-féleképp leírtuk. Mi az istent nem tudsz felfogni?

2014. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
10%
Jajj hagyjuk már, nagy nőcsábász voltál régen, ez legfeljebb amit szeretnél beadni neki... Mert nekem úgy tűnik te legfeljebb kisfiú csábász vagy. 11 évesen még örül hogy a farka áll, nem nőket akar csábítani, hagyjad már a hülyeséged, rá vagy gerjedve a gyerekre azért vannak ilyen képzelgéseid, szálljál le róla te beteg f**z, meg se lepődj ha az apja ellenkező esetben rendőrségi ügyet csinál a dologból. Majd a sitten mesélheted mekkora "nőcsábász" voltál, majd cserébe megmutatják neked hogy megy a nőcsábászkodás a börtönlakók körében...
2014. nov. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szánalmas vagy..
2014. nov. 2. 06:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!