Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetlen barátság miatt...

Egyetlen barátság miatt föláldozom az összes kapcsolatom. Már megint ebbe a hibába estem?!

Figyelt kérdés

Nagyon ragaszkodó vagyok barátság terén, és ha valakivel nagyon jóban leszek, akkor hajlamos vagyok minden más emberi kapcsolatot hanyagolni, és csak arra az egy emberre koncentrálni. Általános iskolában ez volt velem a helyzet, csak az egyetlen legjobb barátnőmmel lógtam éjjel-nappal, és így jó is volt, de aztán külön suliba kerültünk, és 1,5 évig depressziós voltam, nem tudtam más emberekkel barátkozni, közben a legjobb barátnőmtől is eltávolodtam. Aztán jött a mostani legjobb barátnőm, vele is állandóan egymás nyakán lógtunk, közben van még egy jó barátnőm, akivel elhanyagoltam a kapcsolatunkat, egy másik barátság is alakult, azt is félbehagytam, senki mással nem barátkoztam, és most jöttem rá, hogy már megint ez van, hogy csak egy barátságra teszem fel mindenem, közben meg magányosnak érzem így magam.

Miért vagyok ilyen hülye? :( Most legalább nem kell több év a feldolgozására, már fel is vettem újra a kapcsolatot azokkal, akiket elhanyagoltam. Szerintetek mi bajom lehet, hogy már másodszorra kerülök ilyen szituációba?


2014. nov. 5. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fel is vetted az elhanyagoltakkal a kapcsolatot és ők ismét keresnek, barátkoznak nincs gond, hiszen észlelted a problémát. Az természetes hogy ha egy barátság térbeli távolság vagy elsodródás miatt megszakad akkor lesz új, ebben nincs semmi rossz. csak abba a hibába ne ess, hoyg lesz egy állandó barátod (fiú), akivel komolyra fordul, akkor ne legyenek fontosabbak a barátnőid, illetve a fiú miatt ne dobd el az összes vagy egyetlen legjobb barátnődet. Az élet úgyis hozza, hogy eltávolodnak akikre nincs szükség és azokat vonzod be akikre neked is szükséged van a fejlődésed szempontjából.
2015. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!