Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk miért csak barátnőt...

A fiúk miért csak barátnőt akarnak, miért nem kell nekik "havernő"?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem jövök ki jól a lányokkal, nincs sok közös témánk és nem bírom a hisztiket. Nekem csak egy olyan barátra lenne szükségem, akivel normálisan lehet beszélgetni, eljárni koncertekre, sörözgetni, filmezni, tehát egy szimpla barátra, de lányban ilyennel még nem találkoztam. Viszont úgy vettem észre, hogy a fiúk szinte minden lányra barátnő-jelöltként tekintenek.

Most velem nem ok


2014. dec. 3. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van, csak majdnem 10 évvel idősebb vagyok nálad. Utálom a hisztit és a pletykát, viszont jó lenne, ha lenne kivel focimeccset nézni és sörözgetni hétvégenként. Csak az a baj, hogy hiába van fiús gondolkodásom és fiús hobbijaim, lányosan nézek ki (nem vagyok igénytelen és adok magamra), a fiúkat ezért nem érdeklem barátilag, csak mint potenciális barátnő, pedig én nem pasit akarok, csak hímnemű barátokat, akikkel semmi testi dolog nincs köztünk.
2014. dec. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet jó tanácsadó? Egy lány külső szemlélő, persze mint egy másik fiú, de a másik oldalról látja a helyzetet és aszerint ad tanácsot.

Nem gyerek "banda" vagyunk amúgy, értelmesen meg tudunk beszélni mindent és úgy tűnik nálunk ez működik :)


Lehet, hogy tapasztalt vagy ilyen ügyben, de akkor eddig csak rossz tapasztalataid voltak.

2014. dec. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Nem csak a tapasztalataim mutatják ezt, kedves 12. válaszoló.

Tudományos alapja is van, parancsolj:


[link]

2014. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a cikket, elolvastam :)


Nem gondoltam volna, hogy ilyen tanácsokat szoktak adni a nők. Az iromány vége felé már azt éreztem, hogy haragszik a női nemre.


Az én véleményem az, hogy lehet normális tanácsokat adni, mindenkinek olyat, amit igényel és javára válik. Nem ilyen felületesen, mint a bejegyzésben, odaböfögni 1-1 fél mondatot, hogy "add önmagad".


Barátaimat jól ismerem. Tudom milyenek. Tudom, hogy eltérő személyiségek, eltérő igényekkel.

Van amelyik alkalmi társaságot keres, van aki komoly kapcsolatot és van amelyik zavarban érzi lányok mellett magát. Nem lehet ráhúzni általános sémát a "tanácsadásra".

2014. dec. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!