Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk akiknek nincs idejük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiknek nincs idejük csajozni azok nem is akarnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, dolgozik és mellette tanul is, szóval kb sosincs ideje, de én már nagyon belezúgtam és szeretnék vele közelebbről is megismerkedni, aztán egy kapcsolatot ha minden jól megy. DE Ő akar egyáltalán kapcsolatot, ha folyton csak tanul és dolgozik, plusz még fociedzésekre és a meccseire jár? Kb csak aludni van ideje az elfoglaltságai miatt. Sosem láttam még lánnyal, pedig elég régóta ismerem, és nem is hallottam róla hogy lenne barátnője, vagy lett volna. Lehet, hogy azért mert nem is akar? Elég jól néz ki, szóval sztem van egy pár lány aki bepróbálkozott már nála, tehát ez nem lehet az oka...

20/L


2013. máj. 9. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem függ össze egymással. Én is szeretnék barátot, még sincs időm, mert tanulnom kell.
2013. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ dolgozok stb... szóval nem egyszerű.
2013. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nyomulj rá, ha van t*ke, és tetszel neki akkor belemegy, ha pedig tetszel neki és ennek ellenére elutasít akkor egy impotens.

22F

2013. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki milyen pasizni , tanulni, dolgozni együttesen és majd oszd meg velünk, h melyik ment a másik rovására. Nekem a meló elszívta az energiámat a tanulástól, a srácoktól meg ha kaptam egy pofont pl.: alakultunk randi sb másnak meg mással láttam eléggé sokkolt, ezek után természetesen mindenre tudtam koncentrálni, csak a tanulásra nem.
2015. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!