Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlreagálom vagy...

Szerintetek túlreagálom vagy minden okom meg van hogy megsértődjek?

Figyelt kérdés

Most volt szalagavatóm, és meghívtam az egyik 2 legjobb barátomat az afterra.

Minden jó volt, jól éreztük magunkat, míg az egyik szórakozóhely előtt össze nem találkoztak pár közös haverjukkal, akiket én nem ismerek.

Innentől kezdve le voltam sz arva.

Miután egy ideig ott álltam úgy, hogy hozzám se szóltak, leléptem és ez mégcsak fel se tűnt fel nekik.

Nagyon rosszul esett, ezt azért nem vártam volna tőlük. Főleg hogy minden végzős csak 2 személyt vihetett be, és én őket válaszottam.

Ráadásul semmit nem hoztak, az én piámat itták.

Ezek után nem nagyon van kedvem szóba állni velük.

Szerintetek? :/


18/F/Budapest


2014. dec. 7. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem reagálod túl, elég gonosz dolog volt ez tőlük, főleg úgy, hogy elvileg a legjobb barátaid. várd meg, amíg keresnek, és ha rákérdeznek, hogy mi a baj, akkor mondd el nekik, amúgy ne írj nekik.
2014. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még a tel. számukat is törölném a gen***nak
2014. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnálom. Nekik nem te vagy az egyik legjobb barátjuk. :( Szerintem se keresd őket ezek után, csak palira vettek.
2014. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!