Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy fest, hogy 26 évesen...

Úgy fest, hogy 26 évesen szilveszter este otthon fogok maradni. Unalmas vagyok vagy öregszek?

Figyelt kérdés

Egyedül tölthettem a Szilveszter utolsó estéjét, míg mások buliznak, és petárdáznak. Amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra, és így még rosszabb lesz, hogy egyedül kell majd lennem.

Más majd iszik és nevet a barátaival, addig én meg ott fogok ülni egyedül a szobámba, int egy elhanyagolt öreg.


2014. dec. 10. 08:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg kicsit elkanyarodtál ez eredeti kérdéstől. Eleinte még azt is megmertem kockáztatni ,hogy egy pattanásos szemüveges csúnya lány írta ki a kérdést, ahhoz képest mostanra kiderült, hogy egy nem beszámítható balhés srácról van szó. Szerintem azt kéne eldönteni, hogy Te mit akarsz és mit vársz az élettől. Mert a kérdésed csak félig volt őszinte, így nem, is kapsz sok őszinte választ.
2014. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok és összesen egyszer voltam szilveszterezni. Egyrészt mert sosem érdekelt a dolog, másrészt az ittas emberektől gyerekkori rémemlékek miatt undorodom és félek tőlük.

Valószínűleg idén is inkább hazamegyek vidékre a szülőkhöz, hogy az ottani "gyerekszobámban" aludjak (az éjfélt sem szoktam megvárni), ahol nem hallom az óbégatást meg a petárdázást.

2014. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek, még nem tudom mit csinálok majd. Lehet csak elnézek és beülök valahova. Az meg nem nagyon érdekel, hogy más kikkel bulizik. Amúgy is mindenki inni fog, nyitottabb lesz, simán odacsapódhatsz egy értelmes társasághoz.


Tavaly is egyedül voltam, igaz akkor itthon maradtam, de teljesen elvoltam. Ugyanolyan nap lesz ez is, nem kell tragédiaként felfogni.

2014. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Látom itt közben érdekes dolgok derültek ki. Erre nem nagyon tudunk mit mondani, neked kell megoldanod, te élsz ebben a helyzetben. Mi nem tudjuk milyen.


Orvossal, pszichológussal mindenképp beszélj, rendezd el magad. Utána ismerkedj másokkal, van erre lehetőség.

2014. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
79%
Én meg végigalszom, úgy mint az előző 3-4et.
2014. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Szerintem részben jó ha van kivel eltöltenedeg minden buli stb de nekem az a tapasztalatom hogy a szilveszter az sose jön úgy össze ahogy azt szeretnénk. Nekem edfig legalábbis ez a trend. Egyedül lenni annyiból "jobb" hogy nem kell senki nyavalygását hallgatni a drámákat azt csinálsz amit akarsz :) nincs barátod a közelben vagy akivel tudnál dumálni? :)
2014. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!